UFC

(VIDEO) „Zginiesz w tym oktagonie!” – Poirier i McGregor w ostatnim staredownie przed UFC 264

W Las Vegas odbywa się ceremonia prezentacji zawodników przed jutrzejszą galą UFC 264: Poirier vs. McGregor 3.

Podczas ceremonii prezentacji zawodników Dustin Poirier i Conor McGregor po raz ostatni spojrzeli sobie w oczy przed trylogią, która zwieńczy sobotnią galę UFC 264 w Las Vegas.
Tym razem Dana White i spółka utrzymali Notoriousa na bezpieczny dystans, z którego nie mógł wyprowadzić nawet kopnięcia. Irlandczyk medialnie rwał się jednak do Amerykanina tak mocno, że w pewnej chwili twarz sternika UFC wykrzywił grymas gniewu. „Nie dość, że spóźniłeś się 40 minut, to jeszcze, kurwa, buczysz?!” – pomyślał zapewne.

– Joe, za szesnaście godzin ten człowiek nauczy się, że gdy podchodzisz bez szacunku do ludzkiej życzliwości i traktujesz ją jako słabość, musisz za to zapłacić – zapowiedział Conor po staredownie. – Jutro wieczorem ten człowiek za to zapłaci swoim życie. I nie żartuję. Zginiesz w tym oktagonie jutro wieczorem!

– Nic te słowa (Conora) dla mnie nie znaczą – powiedział z kolei Dustin. – To tylko szum. Oglądajcie jutro wieczorem. Dziękuję wszystkim za doping, za gwizdy, kocham was wszystkich.
Nie zawiódł Michel Pereira, który w świetnie zapowiadającej się walce skrzyżuje rękawice z niestroniącym od przemocy Niko Pricem. Brazylijczyk popisał się akrobatycznymi umiejętnościami.

Artykuły poświęcone UFC 264:

Analiza walki Poirier vs. McGregor 3
Typowanie galiCała ceremonia ważenia poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button