UFC

(VIDEO) Zatłukł go łokciami! Un Jung znokautował Nzechukwu!

Da Un Jung znokautował Kennedy’ego Nzechukwu podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
W starciu otwierającym galę UFC Fight Night w Las Vegas Da Un Jung (15-2-1) zatłukł łokciami Kennedy’ego Nzechukwu (9-2).
Obaj zawodnicy rozpoczęli walkę bardzo spokojnie. Stali prawie w półdystansie, wymieniając się pojedynczymi ciosami, starając się dobrze sobie je przygotować. Żaden nie wyprowadził ani jednego kopnięcia.

Walczący z odwrotnego ustawienia Nzechukwu polował głównie na długi krzyżowy – z pewnymi sukcesami – podczas gdy odrobinę aktywniejszy Koreańczyk szukał prostych, sierpowych za gardę czy uderzeń na korpus.Początkiem końca Nigeryjczyka okazał się śliczny łokieć, jaki wstrząsnął nim Jung – pomimo iż trafił w gardę. Nzechukwu cofnął się, próbując okiełznać błędnik. Koreańczyk ruszył za nim, zamykając rywala na ogrodzeniu. Tam rozpuścił serię łokci – i pomimo iż garda Nigeryjczyka była w górze, to uderzenia te zrobiły takie spustoszenie, że w końcu Nzechukwu runął na deski, bez życia.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Da Un Jung pozostał tym samym niepokonany pod sztandarem UFC. Jego bilans w oktagonie amerykańskiego giganta wynosi 4-0-1.

Seria trzech z rzędu zwycięstw Nigeryjczyka dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button