UFC

(VIDEO) Wybrali przemoc! Arnold Allen po szalonej bijatyce ubił Dana Hookera!

Arnold Allen rozparcelował Dana Hookera w pierwszej rudzie walki podczas gali UFC FN w Londynie.
W co-main evencie gali UFC Fight Night w Londynie rzeźniczo nastawiony Arnold Allen (18-1) zmasakrował twardego Dana Hookera> (21-12) w pierwszej rundzie zawodów.
Ruchliwy Brytyjczyk rozpoczął walkę lepiej, kąsając Nowozelandczyka niskimi kopnięciami na wysokości łydki i hasając do boków. Hangman wywierał presję, ale miał problemy z ustawieniem sobie przeciwnika pod uderzenia. Soczysty lewy sierp Allena doszedł celu. Brytyjczyk wymanewrował następnie podkręcającego tempo Hookera.

Allen trafił kolejnym lowkingiem, ponawiając dobrymi ciosami. Hooker wywarł presję, ale Brytyjczyk skarcił go śliczną kombinacją. Czując krew, Arnold ruszył do furiackich ataków, rozpuszczając ręce w szalonej kanonadzie. Naruszony Hooker cofał się, starając się uniknąć uderzeń, aż nagle… Skontrował lewym sierpem, na moment posyłając Brytyjczyka na deski!Ten jednak natychmiast się zebrał, bombardując Hookera kolejnymi uderzeniami! Nowozelandczyk znalazł się na ogrodzeniu, masakrowany bombami! Wydawało się, że zaraz padnie na deski, ale sobie tylko znanym sposobem przetrwał nawałnicę. W pewnym momencie Allen poszukał nawet obalenia, ale Hooker dobrze się wybronił. Walka trafiła w dystans.

Brytyjczyk ponownie grzmotnął rywala soczystą kontrą. Walka nieco się uspokoiła. Nadal jednak w wymianach pięściarskich to Brytyjczyk był górą, przepuszczając uderzenia Hookera i kontrując własnymi.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

W końcu Arnold ponowie okrutnie zachwiał Dane, trafiając w kontrze. Poprawił kopnięciem na głowę, ruszając na cofającego się chaotycznie przeciwnika z kolejną kanonadą uderzeń! Srogie ciosy spadły na głowę słaniającego się przy ogrodzeniu Nowozelandczyka! Kolano! Łokcie! Koniec! Sędzia przerwał zawody!
Arnold Allen wygrał tym samym dziewiątą walkę z rzędu w UFC. Po zwycięstwie zaprosił w oktagonowe tany Calvina Kattara.

Dla Dana Hookera była to druga z rzędu porażka – i czwarta w ostatnich pięciu występach.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button