Bez kategorii

(VIDEO) Uduszony trójkątem, ocknął się, gdy rywal gruchotał mu rękę balachą!

Do dramatycznych scen doszło w piątek w San Antonio podczas gali Fury FC 76.

W Boeing Center w San Antonio odbyła się w piątek gala Fury FC 76, którą zwieńczyła konfrontacja w wadze muszej pomiędzy dwoma Meksykanami, Edgarem Chairezem i Giannim Vazquezem. Ten ostatni miło wspominał jej nie będzie – a to z uwagi na skandaliczną postawę sędziego Franka Collazo.

W czwartej rundzie pojedynku Chairez złapał Vazqueza w piekielnie ciasny trójką z pleców, dodatkowo wybierając jeszcze nogę rywala. Wydawało się, że Vazquez szybko stracił przytomność. Przestał walczyć. Komentatorzy krzyczeli wniebogłosy, ale sędzia pozostawał nieugięty.

W pewnym momencie Vazquez zaczął wierzgać nogami – czy świadomie, czy nieświadomie, Bóg jeden raczy wiedzieć – co Chairez wykorzystał do przejścia do balachy. Przez kilka sekund Vazquez w ogóle się przed nią nie bronił – nadal był nieprzytomny? – podczas gdy sędzia przyglądał się z bliska, jak Chairez wykrzywia mu w łokciu ramię. W końcu Vazquez się ocknął i poddał walkę.

Po walce Vazquez trafił do szpitala, nie będąc w stanie poruszać ręką. Jak doniósł dziennikarz Alex Behunin, w najlepszym wypadku doszło do zwichnięcia.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button