KSWPolskie MMA

(VIDEO) Udusił! Profesor Sebastian Przybysz pokonał Islama Djabrailova na KSW 84!

W co-main evencie gali KSW 84 w Gdyni Sebastian Przybysz pewnie pokonał Islama Djabrailova przez poddanie w trzeciej rundzie.
Były mistrz wagi koguciej Sebastian Przybysz (12-3) pewnie pokonał debiutującego nad Wisłą Islama Djabrailova (9-5) podczas gali KSW 84 w Gdyni.
Pierwsze trzy minuty walki toczyły się w stójce, gdzie obaj zawodnicy próbowali nawzajem wyprowadzić się w pole. Sebastian regularnie zmieniał ustawienie, różnorodnymi kiwkami, zmyłkami i przyruchami przygotowując sobie Islama pod taktyczne rozwiązania w postaci prostych czy zwłaszcza niskich kopnięć.

Jednak w ostatnich dwóch minutach Djabrailov uruchomił zapasy, przewracając Przybysza przy ogrodzeniu. Tam jednak zainkasował kilka uderzeń i musiał ratować się przed gilotyną. Sam wielkiej ofensywy z góry nie wyprowadził.

Pierwsze półtorej minuty drugiej odsłony należało do Polaka. W stójce był on aktywniejszy i skuteczniejszy, podczas gdy Djabrailov skupiał się niemal wyłącznie na obronie. Niemiec spróbował w końcu obalenia, ale skończył na plecach, świetnie powstrzymany przez Przybysza.

Polak z góry powstrzymał nieśmiałe ofensywne próby Niemca, lokując na jego korpusie i głowie sporo soczystych łokci. Przewaga naszego reprezentanta rosła. Djabrailov nie miał pomysłu na to, jak zagrozić Przybyszowi czy zrzucić go z siebie.Także w trzeciej rundzie przewaga Polaka nie podlegała dyskusji. Djabrailov spróbował co prawda kilku ataków – a nawet zdarzyło mu się dosięgnąć głowy Przybysza – ale gdy tylko poszukał obalenia, Sebić kapitalnie się wybronił, od razu atakując też gilotyną. Zapiął ją tak ciasno, że Djabrailov stracił przytomność.

Sebastian Przybysz odniósł tym samym drugie z rzędu zwycięstwo pod sztandarem KSW. Obecnie w kontrakcie z polskim gigantem pozostała mu jeszcze tylko jedna walka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button