KSWPolskie MMA

(VIDEO) Soczysty lewy! Tomasz Romanowski znokautował Cezarego Kęsika!

Tomasz Romanowski z hukiem wkroczył w szeregi wagi średniej, nokautując w Ostrowie Wielkopolskim Cezarego Kęsika.
Przenoszący się do wagi średniej Tomasz Romanowski (17-8) znokautował w pierwszej rundzie Cezarego Kęsika (13-3) podczas gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim.
Kęsik rozpoczął od mocnego lowkinga. Podobnym – choć zewnętrznym – odpowiedział Romanowski. Stargardzianin zainkasował kopnięcie na korpus oraz kolejny lowking. I jeszcze jeden! Romanowski odpowiedział niskim kopnięciem. Kęsik ani jednak myślał zmieniać taktyki – rąbnął rywala trzema kolejnymi wewnętrznymi lowkingami. Tommy też jednak atakował lowkingami, zmuszając nawet Kęsika do zmiany ustawienia.

Obaj zawodnicy trafili dobrymi ciosami. Obaj polowali też nadal na swoje wykroczne nogi. Kęsik trafił kolejnymi lowkingami. Romanowski poszukał ostrych uderzeń, dosięgając rywala ładnym sierpem. Stargardzian polował też na uderzenia na korpus. W półdystansie grzmotnął ładnym sierpem, poprawiając później lowkingiem.

Kapitalne lewy autorstwa Tomasza! Poczuł to Cezary! Jednak puławianin odpowiedział ciosami! Nie zrobiły one jednak większego wrażenia na Romanowskim, który wyraźnie łapał rytm walki, coraz częściej kontrując lowkingi rywala ciosami.

W końcu Tommy ponownie przedarł się w półdystans, inicjując atak lewym na korpus. Bujając się i unikając kontr, odpalił prawy i lewy, tym ostatnim ścinając Kęsika z nóg. Romanowski doskoczył do naruszonego rywala, zasypując go gradem uderzeń. Sędzia przerwał zawody.Reprezentant Berserkers Team odniósł tym samym czwarte zwycięstwo z rzędu, w tym trzecie przez nokaut. Po wszystkim zapowiedział marsz po tytuł mistrzowski kategorii średniej.

Dla Cezarego Kęsika była to druga przegrana z rzędu. Jego bilans w KSW wynosi 3-3.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button