UFC

(VIDEO) Szalona reakcja Dany White’a na walkę Jiriego Prochazki z Gloverem Teixeirą

W przestrzeni medialnej pojawiło się nagranie z reakcją szefa UFC Dany White’a na zwycięstwo Jiriego Prochazki z Gloverem Teixeirą na UFC 275.
Głównodowodzący UFC Dana White nie zawitał co prawda w sobotę do Singapuru na galę UFC 275, bo świętował 21. urodziny syna, ale oglądał wydarzenie na żywo.

W daniu głównym gali Jiri Prochazka powrócił z dalekiej podróży, na 28 sekund przed końcem przegranej walki sensacyjnie fundując Gloverowi Teixeirze pierwszą w 20-letniej już karierze porażkę przez poddanie.
Napisać, że Dana White był takim rozstrzygnięciem zdumiony, to jak nic nie napisać.

– Odklepał! – krzyknął amerykański promotor, nie dowierzając własnym oczom. – Niemożliwe! Nie ma, kurwa, opcji! Jiri go, kurwa, odklepał! Niemożliwe. Niemożliwe. Co za wyjebana walka. Co za pierdolona wojna.

Dana White kilka dni temu stwierdził, że kolejnego pretendenta do walki o tytuł mistrzowski wagi półciężkiej wyłoni lipcowe starcie Magomeda Ankalaeva z Anthonym Smithem, ale… Nie ulega wątpliwości, że swoją obecnością i aktywnością w Singapurze mocno swoje szanse w rajdzie po oktagonowe usługi Czecha poprawił Jan Błachowicz.Ba! Nowy mistrz stwierdził otwarcie, że w pierwszej obronie odebranego Gloverowi Teixeirze tronu chce skrzyżować rękawice właśnie z Cieszyńskim Księciem, nie mając wątpliwości, że konfrontacja taka powinna odbyć się w Europie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button