(VIDEO) Srogi prawy! Agresywny Alexander Hernandez zdemolował Mike’a Breedena!

Alexander Hernandez nie miał problemów ze spacyfikowaniem Mike’a Breedena podczas gali UFC FN w Las Vegas.

Alexander Hernandez (13-4) – największy bukmacherski faworyt gali UFC Fight Night w Las Vegas – dopełnił formalności, efektownie nokautując biorącego walkę w zastępstwie debiutanta Mike’a Breedena (10-4).
Breeden rozpoczął walkę lepiej, trafiając serią niskich kopnięć i ładnym prawym. Świetnie powstrzymał też zapaśnicze zapędy rywala. Kombinacja 1-2 debiutanta doszła celu. Kolejnej Hernandez już uniknął.

Alexander trafił mocnym lowkingiem, Breeden poszukał kontry – z połowicznym sukcesem. Hernandez ponownie poszukał obalenia, ale Breeden znów kapitalnie się wybronił – Alexander zdzielił go jednak ładnym łokciem na rozerwanie klinczu.
Hernandez poczuł krew. Kombinacja lewy sierp – prawy prosty doszła szczęki Breedena. Srogi lowking również. Podobnie frontal na korpus. Breeden znów doskonale wybronił sie przed obaleniemi, ale… Chwilę potem zainkasował kolejną soczystą kombinację lewego sierpa z prawym prostym – oberwał bardzo mocno, cofając się na siatkę, naruszony.

Hernandez poczuł krew, atakując szaloną kanonadą. Breeden próbował łapać dystans, ale bez powodzenia. Przetrwał kilka bomb, niektóre blokując, ale w końcu został brutalnie ścięty kombinacją lewy – prawy. Runął na siatkę, lądując na deskach, a sędzia natychmiast przerwał zawody.Alexander Hernandez powrócił tym samym na zwycięskie tory po ostatniej porażce jednogłośną decyzją z Thiago Moisesem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. czungumangu

    3 października 2021 at 11:02

    Jak sprawy się mają z tym Doberem i Gamerem? Jakby Drew nie wypalił, to taki Hernandez to byłaby łatwa kasa dla Mateusza

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply