Polskie MMAUFC

(VIDEO) „Spektakularna kimura!” – Rener Gracie rozłożył na czynniki pierwsze kimurę Mateusza Gamrota z Jeremym Stephensem

Rener Gracie poddał analizie kimurę, jaką Mateusz Gamrot poddał Jeremy’ego Stephensa podczas niedawnej gali UFC Fight Night.

Niespełna miesiąc temu w trzecim występie pod sztandarem UFC Mateusz Gamrot popisał się fantastycznym skończeniem, w ledwie 65 sekund poddając kimurą zaprawionego w bojach Jeremy’ego Stephensa.
Obaliwszy Amerykanina i zneutralizowawszy jego próbę kimury z dołu, Polak wykorzystał okazję, strasząc rywala balachą, by następnie przejść do kimury. Lil Heathen nie miał wyboru – po raz pierwszy od 2009 roku zmuszony był poddać pojedynek.
Kończąc rywala kimurą w ledwie 65 sekund – za co otrzymał zresztą $50-tysięczny bonus za Występ WieczoruGamer zostawił w tyle 14-letni rekord Franka Mira, który w 2007 roku potrzebował 77 sekund na poddanie tą właśnie techniką Antoniego Hardonka.

Kilka dni temu kimurę Mateusza Gamrota rozłożył natomiast na części pierwsze Rener Gracie – czarny pas BJJ czwartego stopnia – analizując, w jaki sposób nasz zawodnik odklepał Amerykanina.

Poniżej nagranie.Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Nieco ponad tydzień temu Mateusz Gamrot otrzymał czarny pas BJJ z rąk Przemysława Gnata.

Rozpędzony dwoma zwycięstwami pod sztandarem amerykańskiego giganta Polak mierzy w powrót do oktagonu pod koniec roku. Celuje w rywala z czołowej piętnastki kategorii lekkiej.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button