Mateusz Gamrot i Borys Mańkowski promowani na czarne pasy!

Mateusz Gamrot i Borys Mańkowski zostali promowani na czarne pasy BJJ przez Przemysława Gnata.

Mateusz Gamrot kontynuuje fantastyczną passę. Niespełna dwa tygodnie temu Polak w rekordowe 65 sekund poddał kimurą Jeremy’ego Stephensa w ramach gali UFC Fight Night w Las Vegas, zostawiając w tyle prawie 14-letni rekord Franka Mira.
Za wszystko został też nagrodzony $50-tysięcznym bonusem w ramach Występu Wieczoru – trzecim w trzeciej walce pod sztandarem UFC.
W środę Gamer otrzymał natomiast czarny pas BJJ z rąk Przemysława Gnata. Na czerń promowany też został jego wieloletni klubowy kolega, przyjaciel i były mistrz wagi półśredniej KSW Borys Mańkowski.

– 10 lat ciężkiej pracy na macie, niezliczone starty w zawodach BJJ, ADCC doprowadziły mnie do tego miejsca! – napisał Gamer. – Niesamowite wyrazy dumy i uznania dla Przemysława Gnata za wręczenie nam czarnego pasa w BJJ! Serdecznie dziękuję, Trenerze!– Moja przygoda z BJJ zaczęła się od spotkania z Borysem na macie, więc tym bardziej jestem dumny, że razem zastał nas ten zaszczyt i cała droga trwała z nim!

– Dziękuję wszystkim, którzy spędzili ze mną każdą minutę na macie i ukształtowali mnie jako zawodnika, którym teraz jestem! Dumnie będę reprezentował czarny pas!
Kudowianin dwukrotnie wygrywał Mistrzostwa Europy ADCC, które stanowią eliminacje do Mundialu ADCC – w 2014 roku i w 2019 roku. W 2018 roku był drugi.

Spośród 19 zwycięstw w zawodowej karierze w formule MMA Gamer pięć odniósł przez poddania – dwukrotnie przez skrętówki, gilotyną, kluczem na rękę i kimurą.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Do oktagonu Gamrot planuje powrócić pod koniec roku. Mierzy w rywala z czołowej piętnastki kategorii lekkiej – najchętniej skrzyżowałby rękawice z Tonym Fergusonem.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply