UFC

(VIDEO) Slam z piekła rodem! Cody Brundage znokautował Zachary’ego Reese na UFC Austin!

Nieprawdopodobne rzeczy w Austin! Cody Brundage znokautował Zachary’ego Reese slamem w pierwszej rundzie kilkanaście minut po tym, jak Drakkar Klose w ten sam sposób uśpił Joego Soleckiego!
Skazywany na porażkę Cody Brundage (11-5) znokautował niepokonanego wcześniej i debiutującego w oktagonie Zachary’ego Reese (6-1) slamem w pierwszej rundzie podczas gali UFC Fight Night w Austin.
Początek walki należał do Brundage’a, który zdzielił rywala dobrym sierpem w ostrej wymianie. Szybko zamknął rywala na ogrodzeniu, gdzie bez większych problemów sfinalizował obalenie.

Będąc na plecach, Reese nie zasypiał jednak gruszek w popiele. Zaatakował dźwignią na rękę, rodem z walki Franka Mira z Petem Williamsem. Wydawało się, że technika jest dopięta ciasno, ale Brundage – nie bez problemów – zdołał się wydostać.

Reese tempa jednak nie zwalniał. Świetnie zarzucił nogi na głowę rywala, wybierając jego rękę – i dopiął trójkąt z pleców! Brundage wyniósł jednak przeciwnika, ciskając nim z impetem o deski! Reese, okrutnie naruszony, puścił uchwyt, dobity następnie serią uderzeń!

Dla 29-letniego Cody’ego Brundage’a było to drugie z rzędu zwycięstwo pod sztandarem UFC.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button