KSWPolskie MMA

(VIDEO) Podbródek z piekieł! Pudzian brutalnie znokautował Michała Materlę na KSW 70!

W starciu wieńczącym galę KSW 70 w Łodzi Mariusz Pudzianowski niespodziewanie pokonał faworyzowanego Michała Materlę przez brutalny nokaut w pierwszej rundzie.
Gremialnie skreślany Mariusz Pudzianowski (17-7) ciężko znokautował Michała Materlę (31-9) w walce wieczoru gali KSW 70 w Łodzi.
W pierwszej wymianie Michał poszukał kontrującego prawego overhanda, ale przestrzelił. W kolejnej to Pudzianowski zdzielił rywala serią uderzeń, wyraźnie nim wstrząsając. Materla wybronił się jednak przed szarżą Mariusza.

Michał skontrował nacierającego z podbródkiem rywala ślicznym prawym sierpem z odejściem, studząc mordercze zapędy Pudziana. Mariusz trafił atomowym lowkingiem, ale został zdzielony srogim lewym na wątrobę, klejąc później prawą rękę do boku.

Michał poszukał lewego sierpa, ale były strongman w tempo uchylił się, chwytając go w pasie – a tam z klinczu odpowiedział kolanem na korpus.

Mariusz poszukał jaba, Michał kontrującego overhanda – obaj jednak chybili. Kolejny srogi lowking Pudziana doszedł wykrocznej nogi Berserkera.

Materla trafił prawym na korpus, unikając lewego na głowę autorstwa Pudzianowskiego.Po kiwce lewym Pudzian zaatakował mocnym prawym overhandem, wstrząsając delikatnie szczecinianinem, który schronił się za podwójną gardą. Chwilę potem Mariusz ponownie zaatakował prawym po kiwce lewym, ale tym razem – podbródkiem! Trafił czysto, kompletnie zaskakując Materlę, który runął na deski, nieprzytomny!

Sędzia rzucił się do przerwania walki, ale – przestraszony być może nadciągającym, pochłoniętym emocjami Pudzianowskim – pozwolił mu jeszcze wbić potężny gwóźdź na głowę nieruchomego rywala! Niespodzianka stała się faktem!

Nagranie nokautu poniżej.
45-latek odniósł tym samym już piąte zwycięstwo z rzędu – i piąte kolejne przez nokaut.

Po walce niezwykle szczęśliwy, wręcz wzruszony, z trudem powstrzymujący łzy Mariusz Pudzianowski natychmiast zaakceptował wyzwanie rzucone mu w klatce przez… Mameda Khalidova!

Czy jednak dojdzie do takiej walki? Nie wiadomo. Czeczen od dawna garnie się bowiem do rewanżowego starcia z Roberto Soldiciem. Niewykluczone jednak, że chorwacki rębajło opuści szeregi KSW, co być może otworzy drogę do konfrontacji Pudzianowskiego z Khalidovem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button