(VIDEO) Sensacja! Julianna Pena rozbiła i poddała Amandę Nunes!

Zmiana na tronie wagi koguciej – Julianna Pena sensacyjnie poddała Amandę Nunes. podczas gali UFC 269 w Las Vegas.
W co-main evencie gremialnie skreślana Julianna Pena (11-4) odebrała pas mistrzowski wagi koguciej Amandzie Nunes (21-5), poddając Brazylijkę w drugiej rundzie.
W pierwszej rudzie w stójce przeważała Nunes, ale walka toczona była głównie w parterze, gdzie za Peną zeszła Brazylijka. Amerykanka była jednak bardzo aktywna z pleców, czając się na przetoczenia i poddania. Nie pozwoliła Nunes na żadna ofensywę z góry.

W drugiej odsłonie obie zawodniczki wymieniały się ciosami, zdecydowanie nie grzesząc defensywą. Jednak Pena nie szukała nokautu za wszelką cenę, będąc odrobinę odpowiedzialniejszą w defensywie. Z każdą minutą pretendentka przełamywała coraz bardziej Brazylijkę. Trafiała prostymi, sierpami w kontrach.W końcu Julianna mocno naruszyła wymęczoną i porozbijaną Nunes, zamykając ją na siatce. Tam obaliła ją z klamry, a gdy Brazylijka znalazła się na kolanach, zapięła jej duszenie zza pleców. Nie zdążyła jeszcze wpiąć haków, a Brazylijka poddała walkę. Sensacja stała się faktem.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Konewa

    12 grudnia 2021 at 11:58

    Komuś się nie chciało walczyć.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply