KSWPolskie MMA

(VIDEO) Rzeźnik! Arkadiusz Wrzosek ekspresowo zmasakrował Ivana Vitasovicia na KSW 90!

W pojedynku wieńczącym galę KSW 90 w Warszawie rzeźniczo nastawiony Arkadiusz Wrzosek w ledwie 55 sekund zdemolował Ivana Vitasovicia.
Arkadiusz Wrzosek (4-0) nadal niepokonany! W walce wieczoru gali KSW 90 w Warszawie Polak zdemolował debiutującego pod sztandarem polskiego giganta Ivana Vitasovicia (12-6-1).
Wrzosek rozpoczął od srogiego lowkinga na wysokości łydki. Zamknął Chorwata na ogrodzeniu, gdzie… posłał go na deski mocnym prawym! Vitasović poszedł instynktownie w nogi Wrzoska, ale ten kapitalnie się wybronił, traktując naruszonego rywala jeszcze kanonadą krótkich uderzeń. Polak zerwał doskonale klincz, na rozerwanie jeszcze odpalając bomby.

Walka przeniosła się w dystans. Soczysty lewy prosty Arka doszedł szczęki cofniętego na ogrodzenie Ivana. Kolejny prawy sierpowy Polaka! Wymiany! Chorwat odpowiada ogniem, ale znów zmuszony jest do desperackiego obalenia – po raz kolejny kapitalnie wybronionego przez Wrzoska, który próbował jeszcze zajść mu za plecy, strasząc duszeniem.

Vitasović zażegnał niebezpieczeństwo i wrócił na nogi, ale na rozerwanie klinczu Wrzosek ponownie posłał go na deski kombinacją bomb! Ledwie żywy Chorwat spróbował chwycić nogę Polaka, ale ten zasypał go gradem uderzeń! Vitasović skulił się w żółwiu, nie przejawiając ochoty do dalszej walki. Koniec!


Pełne wyniki KSW 90 – tutaj


31-latek wyśrubował tym samym swój bilans do nieskazitelnego 4-0, mocno zbliżając się do rozgrywki o pas mistrzowski kategorii ciężkiej KSW. Po walce zaprosił w bitewne tany Artura Szpilkę, choć podkreślił, że weźmie, kogo mu dadzą.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 6

Dodaj komentarz

Back to top button