Bellator

(VIDEO) Runął jak kłoda! Aaron Pico wygrywa przez brutalny nokaut!

Utalentowany Aaron Pico popisał się kolejnym spektakularnym nokautem, podczas gali Bellator 252 brutalnie rozprawiając się z Johnem de Jesusem.

Namaszczony swego czasu na Michaela Jordana MMA Aaron Pico (7-3) brutalnie znokautował Johna de Jesusa (13-9) w wyróżnionej walce karty wstępnej gali Bellator 252 w Uncasville.

W pierwszej rundzie agresywnie nastawiony Pico szybko przeniósł walkę do parteru, kontrolując i rozbijając rywala z góry. De Jesus spędził na dole kilka minut, na nogi wracając dopiero w końcówce.

Również w drugiej odsłonie Pico szybko przeniósł pojedynek do parteru, skracając dystans z potężnymi sierpami i hakami na korpus. De Jesus z czasem zdołał wrócić na nogi, ale tam również karty rozdawał Pico. Wściekle skracając dystans z sierpami na głowę i hakami na korpus, znów przewrócił porozbijanego już rywala.

Z góry 24-latek rozbijał de Jesusa, dobrze go kontrolując. Platano zdołał jednak po kilkudziesięciu sekundach wrócić na nogi. Na nic się to jednak zdało. Pico ściął go bowiem atomowym prawym sierpem w odpowiedzi na próbę kontrującego kolana ze strony de Jesusa. Serią uderzeń z góry dopełnił dzieła zniszczenia.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1327030769848619008?s=20

Dla szlifującego od półtora roku formę w Albuquerque Aarona Pico jest to już czwarta wiktoria z rzędu. Wszystkie zwycięstwa w karierze odniósł przed czasem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button