MMA AttackPolskie MMA

(VIDEO) Prawie 400 kg w klatce! Senegalski Bombardier z dziecinną łatwością ubił Zuluzinho!

W starciu pomiędzy dwoma leciwymi gigantami Serigne Ousmane Dia, lepiej znany jako Senegalski Bombardier, ekspresowo rozprawił się z Wagnerem da Conceição Martinsem, lepiej znanym jako Zuluzinho.
W para-walce zorganizowanej w ramach gali MMA Attack 4 w Będzinie Senegalski Bombardier (4-1) pokonał w ledwie 43 sekundy Zuluzinho (12-12).
Obaj zaczęli bardzo spokojnie. Nieśmiały jab Zuluzinho niespiesznie przeszył powietrze. Już po pierwszej chaotycznej wymianie, w której Senegalczyk trafił jednym z uderzeń, Brazylijczyk spróbował obalenia – kompletnie nieprzygotowanego.

Senegalski Bombardier zszedł z linii natarcia, a nieporadny Zuluzinho prawie zarył twarzą o deski. Ułożywszy się następnie w pozycji embrionalnej, schronił głowę, broniąc ją przed uderzeniami z góry autorstwa czującego krew Ousmane Dia. Jako że nie przejawiał woli dalszej walki, sędzia przerwał zawody.Po zwycięstwie – drugim z rzędu – Serigne Ousmane Dia zaprosił w bitewne tany… Mariusza Pudzianowskiego! Obaj spotkali się w październiku zeszłego roku – Pudzian ciężko znokautował wówczas Senegalczyka w ledwie 18 sekund.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button