UFC

(VIDEO) Pięć knockdownów w trzy minuty! Matt Frevola po szalonej bijatyce ubił Genaro Valdeza!

Matt Frevola i Genaro Valdez stoczyli pełen pogardy dla defensywy pojedynek, zakończony zwycięstwem tego pierwszego.
Nieprawdopodobne widowisko w starciu otwierającym kartę wstępną gali UFC 270 w Anaheim dali zdecydowanie niekalkulujący Matt Frevola (9-3-1) i debiutujący w oktagonie amerykańskiego giganta Genaro Valdez (10-1).
Zawodnicy rzucili się na siebie jak wściekłe psy od pierwszych sekund zawodów, zdecydowanie ręki nie cofając. Po serii srogich wymian Matt Frevola posłał Meksykanina na deski potężnym lewym sierpem, rzucając się na Meksykanina z kanonadą uderzeń.

Valdez sobie tylko znanym sposobem przetrwał, a nawet wstrząsnął Amerykaninem soczystymi łokciami z klinczu. Frevola szybko jednak doszedł do siebie, nie pozwalając rywalowi na złapanie drugiego oddechu.

Matt ani myślał okiełznywać swoich morderczych żądzy, z pasją rzucając się na Gomeza – a ten ustępować nie zamierzał, ochoczo rozpuszczając pięści w półdystansie.

W szalonych wymianach Frevola posyłał Gomeza na deski jeszcze cztery razy – Meksykanin za każdym razem wracał na nogi, próbując odpowiadać ciosami – aż w końcu rozciągnął go na brzuchu, zasypując gradem uderzeń i tym samym nie dając wyjątkowo i tak wyrozumiałemu sędziemu wyboru.Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Matt Frevola powrócił tym samym na zwycięskie tory po serii dwóch porażek, jakich doznał z rąk Armana Tsarukana i Terrance’a McKinneya.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button