Bez kategoriiUFC

(VIDEO) Nie ma litości! Aljamain Sterling prowokuje Petra Yana przed rewanżem na UFC 273!

Mistrz wagi koguciej Aljamain Sterling nie ustaje w mentalnych gierkach z Petrem Yanem przed sobotnią galą UFC 273.
Po zeszłorocznym zwycięstwie przez dyskwalifikację z Petrem Yanem, które zapewniło mu tytuł mistrzowski wagi koguciej, na Aljamaina Sterlinga spadła lawina krytyki – nie tylko za teatr, jaki odstawił wówczas w oktagonie, ale i za narrację, jaką później forsował w mediach. A to prowokacyjnie obnosił się z pasem, a to zakrzywiał rzeczywistość w temacie przebiegu walki.

Zdając sobie prawdopodobnie sprawę, że z raz obranej ścieżki, którą zawędrował w odmęty absurdu, powrotu już nie ma, jeszcze podkręcił swój medialny wizerunek, stając się wrogiem numer jeden szeroko rozumianej społeczności MMA. Ze świecą szukać dziś bardziej wyśmiewanego mistrza – a może nawet po prostu zawodnika UFC – aniżeli właśnie The Funk Master.
W drodze do rewanżowego starcia z Rosjaninem – tymczasowym mistrzem po zeszłorocznym zwycięstwie z Corym Sandhaganem – które posłuży za co-main event sobotniej gali UFC 273 w Jacksonville, jamajski czempion gruszek w medialnym popiele nie zasypia, chętnie publikując prowokacyjne wpisy. W najnowszym – poniżej – wyśmiał nieznajomość zasad walki Petra Yana.

Nie tylko jednak w Internecie Funk Master nie próżnuje. Podobnie jest na sali treningowej, gdzie Jamajczyk zachwyca formą fizyczną, co widać na migawkach, jakimi podzielił się z fanami w mediach społecznościowych.

31-latek nie był widziany w akcji od 13 miesięcy i wspomnianego zwycięstwa z Sybirakiem. W międzyczasie borykał się z problemami zdrowotnymi, po których jednak – jak zapewnia – nie ma już najmniejszego śladu. Jamajczyk jest przekonany, że w sobotę uciszy krytyków, pokonując Rosjanina – i nie wyklucza, że przyjdzie mu to z łatwością.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button