UFC

(VIDEO) Neil Magny przetrwał trudne chwile, poddał Daniela Rodrigueza!

Neil Magny odniósł cenne zwycięstwo nad Danielem Rodriguezem podczas gali w Las Vevgas.
Zaprawiony w bojach Neil Magny (27-9) nie miał łatwej przeprawy z Danielem Rodriguezem (17-3) w co-main evencie gali UFC Fight Night w Las Vegas, ale ostatecznie wygrał przez poddanie w trzeciej rundzie.
Rodriguez rozpoczął walkę lepiej, trafiając kilkoma mocnymi krosami na korpus, ale z czasem także chętnie poszukujący klinczu Magny zaczął dochodzić do głosu. Przez kilkadziesiąt sekund Neil męczył rywala w klinczu, notując tam nawet obalenie i kilka krótkich uderzeń, ale w ostatnich sekundach Rodriguez zdzielił go serią dobrych ciosów w stójce.

W drugiej odsłonie Rodriguez podkręcił tempo. Dobrze pracował jabem, dosięgając też wiele razy Magny’ego tylną ręką – zarówno na głowę, jak i na korpus. Neil odgryzał się frontalami na korpus oraz prostymi, polując też na klincz. Dopiero jednak w końcówce zdołał unieruchomić Rodrigueza w klinczu przy ogrodzeniu.Początek trzeciej rundy należał zdecydowanie do Rodrigueza, który ciosami zmusił Magny’ego do desperackiego obalenia, kończąc na górze. Pozwolił jednak Neilowi wrócić na nogi, co okazało się błędem. Ten szybko bowiem poszedł w klincz, obalając Rodrigueza. W kotle gdy ten wracał na nogi, zapiął ciasne brabo, zmuszając Rodrigueza do poddania walki.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
35-latek powrócił tym samym na zwycięskie tory po porażce z Shavkatem Rakhmonovem, odnosząc 20. wiktorię w kategorii półśredniej – ustanowił tym samym rekord UFC.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button