UFC

(VIDEO) Naruszył lewym prostym, poprawił latającym kolanem, udusił – Alves pokonał Diakiese!

Rafael Alves odniósł niezwykle cenne zwycięstwo, poddając Marca Diakiese w ramach gali UFC FN w Las Vegas.

Rafael Alves (20-10) pokonał faworyzowanego Marca Diakiese (14-5) przez poddanie w pierwszej rundzie podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Diakiese od razu ruszył agresywnie na rywala, ale ten, odszedłszy do boku… potraktował go przypadkowym kopnięciem w krocze. Walkę na kilkadziesiąt sekund przerwano.

Po wznowieniu zawodnicy szachowali się w stójce. Diakiese trafił mocnym niskim kopnięciem na wysokości łydki, ale… Na tym skończyły się jego sukcesy w tym pojedynku. Chwilę potem Alves doskoczył z soczystym lewym prostym, wstrząsając rywalem. Cofającego się na siatkę Diakiese Brazylijczyk zaatakował latającym kolanem, częściowo trafiając.

Kongijski Brytyjczyk obniżył pozycję, szukając obalenia, ale… Alves błyskawicznie zapiął ciasną gilotynę. Diakiese długo nie wytrzymał, odklepał!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Brazylijczyk odniósł tym samym pierwsze zwycięstwo pod sztandarem UFC. Wcześniej w debiucie przegrał na kartach sędziowskich z Damirem Ismagulovem.

Marc Diakiese doznał drugiej z rzędu porażki. Mając na uwadze, że przegrał aż pięć walk z ostatnich siedmiu, Bonecrusher może zacząć martwić się o swoją przyszłość w UFC.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button