KSWPolskie MMA

(VIDEO) Naruszał go prawie każdym uderzeniem! Gromoręki Maciej Kazieczko ubił Wilsona Varelę!

Maciej Kazieczko nie dał najmniejszych szans Wilsonowi Vareli podczas gali KSW 69, naruszając Francuza każdym prawie uderzeniem.
Były pretendent do złota wagi lekkiej Maciej Kazieczko (8-2) zdemolował debiutującego nad Wisłą Wilsona Varelę (6-3) w ramach gali KSW 69 w Warszawie.
Kazieczko od początku walki aktywnie pracował niskimi kopnięciami, na które okolicznościowo próbował odpowiadać Francuz – takimi samymi. W końcu Polak zaatakował na głowę – chybił, ale poprawka ciosem weszła czysto! Varela zachwiał się i runął na deski!

Reprezentant Ankosu MMA ruszył z kanonadą uderzeń, szukając skończenia! Zasypał Varelę gradem uderzeń, ale Francuz przetrwał, a z czasem wrócił też przy ogrodzeniu na nogi.

Maciej ładnym haczeniem przeniósł walkę z powrotem do parteru. Francuz próbował wracać na nogi, ale zainkasował kilka dobrych uderzeń. Zwolnił jednak akcję na tyle, że w końcówce rundy nie oberwał już żadnymi kolejnymi – wszystko dzięki wykluczeniu ręki Kazieczki.

Początek rundy drugiej był wyrównany. Obaj zawodnicy mieli swoje momenty w szermierce na pięści i kopnięcia. Wydawało się, że Francuz zaczynał nabierać wiatru w żagle.Wszystko jednak do czasu. W końcu Maciej idealnie w tempo skontrował lowkinga rywala soczystym krzyżowym, ponownie okrutnie go naruszając. Francuz nadal jednak wdawał się w wymiany, niepomny najwyraźniej ostatnich doświadczeń, co okazało się okrutnym błędem, niebu obrzydłym. Polak skarcił go bowiem dwoma soczystymi prawymi sierpowymi w kontrze 0 Varela zatoczył się i skończył na plecach. Kanonadą uderzeń z góry Kazieczko dopełnił dzieła zniszczenia!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Po zwycięstwie Maciej Kazieczko zapowiedział kolejny marsz po najwyższe laury w kategorii lekkiej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button