KSWPolskie MMA

(VIDEO) Michał Kita ubił w Libercu wycieńczonego Daniela Omielańczuka!

Po niestojącym na najwyższym poziomie pojedynku dwóch zaprawionych w bojach weteranów Michał Kita pokonał na gali KSW 79 w Libercu Daniela Omielańczuka.
Wziąwszy walkę w zastępstwie, Michał Kita (22-15-1) pokonał Daniela Omielańczuka (26-14-1) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie podczas gali KSW 79 w Libercu.
Obaj zawodnicy rozpoczęli od prób niskich kopnięć – Kita na kolano, Omielańczuk na nogę. Masakra trafił frontalnym kopnięciem na korpus, a chwilę potem poszukał obalenia – i sfinalizował je. Zabrzanin trafił do półgardy. Omielańczuk zdołał jednak wypracować sobie nieco przestrzeni i wrócił na nogi.

Daniel poszukał kopnięcia na głowę, ale nie trafił czysto. Kita odpowiedział kopnięciem na kolano i na nogę. Omielańczuk zdzielił rywala śliczną kombinacją, wyraźnie zabrzaninem wstrząsając. Nie rzucił się jednak za Kitą, który szybko doszedł do siebie. Obaj zawodnicy okładali się lowkingami.

Omielańczuk trafił w kontrze. Poszukał kolejnej kombinacji, ale Kita uchronił się. Zabrzanin skutecznie atakował niskimi kopnięciami, także na kolano. Omielańczuk był nieco aktywniejszy, ale Kita wykorzystał to, ponownie obalając rywala. Z góry trafił próbującego wracać na nogi oponenta kilkoma srogimi uderzeniami.

Kita spróbował wpiąć się za plecy Omielańczuka, ale ten wydostał się. Walka wróciła na nogi, gdzie obaj zawodnicy oddychali już ciężko. Daniel poszukał ciosów na korpus, ale został wymanewrowany dobrą pracą na nogach Michała.Michał rozpoczął rundę drugą od srogiego lowkinga, ale Daniel odpowiedział ciosami. Omielańczuk poszukał kombinacji – obaj zawodnicy trafili. Kita trafił frontalem na korpus, by następnie poprawić kolanem na głowę. Daniel odpowiedział kombinacją, trafiając ostatnim lewym. Lowkingi z obu stron. Zabrzanin poszukał obalenia, ale Omielańczuk wybronił się.

Przy kolejnej próbie sprowadzenia walki do parteru Kita pozostał na plecach. Omielańczuk trafił do jego gardy, powstrzymując próbę trójkąta ze strony Masakry. Kilka uderzeń spadło z góry na korpus i głowę Kity. Daniel kontrolował rywala z gardy. Sędzia na dwie minuty przed końcem rundy podniósł walkę na nogi, uznając, że było za mało aktywności.

Michał grzmotnął lowkingiem. Daniel wydawał się wyczerpany. Ciosy na głowę i korpus w wykonaniu Michała doszły celu. Obaj zawodnicy ledwie żywi. Zabrzanin odrobinę ruchliwszy, szybszy, skuteczniejszy. Trafiał pojedynczymi prostymi.
Kita rozpoczął rundę trzecią znacznie lepiej, dosięgając Omielańczuka kilkoma uderzeniami. Poszukał obalenia! Daniel początkowo dobrze się bronił, ale Michał poprawił technikę i przewrócił rywala. Dosiad! Kita zaszedł Omielańczukowi za plecy!

Daniel bronił się, ale z czasem Michał rozpłaszczył go na brzuchu, rozpuszczając ręce. Sędzia przerwał zawody, oszczędzając Omielańczukowi dalszych cierpień.

Masakra powrócił tym samym na zwycięskie tory po dwóch z rzędu porażkach. Dla Daniela Omielańczuka była to czwarta przegrana z ostatnich pięciu występach. Jego bilans od czasu powrotu do KSW wynosi 1-2.

Pełne wyniki KSW 79 – tutaj

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button