KSWPolskie MMA

(VIDEO) Michał Kita ponownie brutalnie znokautowany przez Darko Stosicia!

Michał Kita miał swoje dobre momenty w rewanżu z Darko Stosiciem, ale ponownie skończył znokautowany.
Podczas gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim Darko Stosić (17-5) w rewanżu ponownie ciężko znokautował Michała Kitę (21-15-1).
Stosic zaczął agresywnie, ale Kita grzmotnął go frontalem na szczękę, poprawiajac lowkingiem. Podbródek Polaka, frontal na głowę. Stosić odpowiedział atomowym lowkingiem na wysokości łydki. I kolejny! Poczuł to Michał!

Kita zaatakował kopnięciem na głowę, poprawił ładnym prostym. Kolejne frontalne kopnięcie na głowę w wykonaniu Polaka. Michał uniknął lowkinga. Kita trafił soczystym prostym, poprawił kopnięciem na kolano. Zabrzanin wyraźnie się rozkręcał! Zdzielił Serba mocnymi kopnięciami na korpus. W wymianie Stosić trafił lewym sierpem, ale Polak niewiele sobie z tego zrobił.

Darko walczył zza podwójnej gardy, ale nie był w stanie uchronić się przed wszystkimi uderzeniami Kity, który atakował także korpus Serba. Polak był zdecydowanie aktywniejszy. Stosić trafił ładnym middlem, poprawiając potem sierpem w kontrze. Jednak Kita odpowiedział serią srogich prostych i sierpów, które weszły czysto. Poczuł je wyraźnie serbski zawodnik.

Walczący głównie z odwrotnego ustawienia Kita grzmotnął rywala ciosami na korpus. W końcówce rundy Stosić spróbował kilku sierpów, ale nie był w stanie dosięgnąć dobrze kontrolującego dystans Kity.Także drugą odsłonę Michał rozpoczął od ślicznego frontala na głowę Serba. Poprawił prostymi. Stosić odpowiedział lewym sierpem, ale nie trafił czysto. Kolejne frontalne kopnięcie na głowę w wykonaniu Polaka doszło celu. Stosić w końcu trafił mocno w kombinacji, ale Kita szybko wrócił do gry. Odpowiedział prostymi i lowkingiem.

Darko trafił potężnym kontrującym prawym, ale Michał utrzymał się na nogach – i odpowiedział soczystymi prostymi. Ponownie jednak w wymianie Serb trafił czysto – Polak jednak nic sobie z tego nie zrobił, odpowiadając serią uderzeń. Zabrzanin spróbował obalenia, ale Serb z łatwością się wybronił.
Stosić ruszył do mocniejszych ataków, przedzierając się kilka razy do półdystansu, gdzie wstrząsnął ciężko oddychającym już Kitą mocnymi sierpami na głowę i prostymi na korpus. W końcu naruszonego już Polaka posłał na deski potężnym lewym sierpem, dobijając go bombami z góry.

Darko Stosić powrócił tym samym na zwycięskie tory po porażce z mistrzem Philem De Friesem. Po walce Serb zapowiedział, że nadal celuje w tron wagi ciężkiej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button