UFC

(VIDEO) Lewy sierp! Charles Radtke rozbił i znokautował Gilberta Urbinę na UFC Vegas!

Kapitalną formę zaprezentował w Las Vegas Charles Radtke, który już w pierwszej rundzie rozprawił się z Gilbertem Urbiną na UFC Fight Night.
W pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC Fight Night w Las Vegas Charles Radtke (9-3) zdemolował w pierwszej rundzie Gilberta Urbinę (7-3).
Radtke od początku pojedynku wywierał presję, niewiele robiąc sobie z przewagi zasięgu rywala. Zmuszał go do walki ze wstecznego, świetnie zamykając mu drogi odejścia. Bardzo dobrze pracował lewym prostym, wielokrotnie kąsając nim Urbinę. Nie stronił też od niskich kopnięć. Wybronił się też przed próbą obalenia ze strony rywala.

Radtke nieustannie polował też na lewy sierpowy – z sukcesami.

W końcu potężnym lewym sierpem ściął Urbinę z nóg, rzucając się następnie na naruszonego rywala z dobitką. Urbina przetrwał trudne chwile i wrócił na nogi, ale nadal odczuwał efekty ciosu.

Radtke podkręcił tempo, świadom, że ma rywala na widelcu. Zdzielił go następnymi ciosami, w końcu ponownie posyłając go na deski srogim lewym sierpem. Dzieła zniszczenia dopełnił dwoma bombami z góry.Charles Radtke wyśrubował tym samym swój bilans w UFC do 2-0. W wywiadzie po walce – agresywnym i wulgarnym, ale autentycznym – zapowiedział marsz po tytuł mistrzowski kategorii półśredniej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button