UFC

(VIDEO) Latające kolana przesądziły! Joaquim Silva znokautował Jessego Ronsona!

Joaquim Silva powrócił na zwycięskie tory, pokonując w Las Vegas Jessego Ronsona.

Joaquim Silva (12-3) odniósł niezwykle cenne zwycięstwo, nokautując Jessego Ronsona (21-12) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

W pierwszej rundzie zawodnicy toczyli taktyczny kickbokserski bój. Odrobinę skuteczniejszy w szermierce na pięści i kopnięcia był Kanadyjczyk, ale całą przewagę stracił w końcówce, inkasując od zmieniającego ustawienie na odwrotne Brazylijczyka kilka srogich ciosów oraz kolano, po którym zaliczył nawet deski, będąc uratowanym przez syrenę kończącą pierwsze pięć minut.

W drugiej rundzie Kanadyjczyk znów przez jakiś czas wydawał się skuteczniejszy, ale gdy tylko Silva zmieniał ustawienie na odwrotne, notował sukcesy – trafiał ciosami prostymi, sierpami, polował na latające kolana.

I właśnie latającym kolanem z odwrotnego ustawienia posłał Ronsona na deski, rzucając się za nim z kanonadą uderzeń. Kanadyjczyk tylko chronił głowę, nie wyrażając woli dalszej walki, wobec czego sędzia przerwał zawody.

https://twitter.com/PureKnockouts/status/1576328846827102208?s=20&t=ZiDw_inb73xChoUAqrdFmA

Joaquim Silva powrócił tym samym na drogę zwycięstw po dwóch ostatnich porażkach, prawdopodobnie ratując się tym samym przed zwolnieniem z UFC.

Dla Jessego Ronsona była to druga przegrana z rzędu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button