UFC

(VIDEO) Krzysztof Jotko bez szans! Uduszony w pierwszej rundzie przez Brendana Allena!

Nie tak pojedynek z Brendanem Allenem w Las Vegas wyobrażał sobie Krzysztof Jotko – Polak przegrał już w pierwszej rundzie.
Seria dwóch wygranych Krzysztofa Jotki (24-6) dobiegła końca. Podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas Polak przegrał z Brendanem Allenem (20-5) przez poddanie w pierwszej rundzie.
Allen rozpoczął od serii kopnięć, trafiając między innymi mocno na korpus. Jedno z kopnięć Polak jednak skontrował, przewracając rywala. Zszedł za nim do parteru, gdzie wybronił się przed balachą. Jotko ustabilizował pozycję w półgardzie, ciasno kontrolując rywala i okolicznościowo go obijając. Amerykanin starał się odwrócić pozycję i… Dopiął swego, kapitalnie przetaczając Polaka. Trafił do jego gardy.

Jotko zapiął gardę, ale nie ulegało wątpliwości, że czaił się, aby wrócić na nogi. Allen zrzucił kilka uderzeń z góry. Na dwie minuty przed końcem Polak wrócił przy ogrodzeniu na nogi. Tylko jednak na chwilę, bo Amerykanin fantastycznie go obalił, trafiając natychmiast do dosiadu. Jotko odzyskał jednak półgardę, choć pozostał w niedogodnej pozycji.Allen pracował nad przedarciem się do dosiadu, jednocześnie zrzucając kilka uderzeń. Jotko spróbował się wykaraskać, ale oddał plecy, co Amerykanin natychmiast wykorzystał, zapinając ciasne duszenie. Krzysztof spróbował rozerwać uchwyt, ale nie będąc w stanie, poddał walkę.

Tym samym polski zawodnik doznał drugiej w karierze porażki przez poddanie. Jego seria dwóch wiktorii dobiegła końca.

Brendan Allen odniósł trzecią wygraną z rzędu, co może oznaczać, że za kilka dni zamelduje się w czołowej piętnastce rankingu kategorii średniej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button