(VIDEO) Kopnięcie na głowę i kanonada ciosów! Yadong Song znokautował Julio Arce!

Yadong Song znokautował Julio Arce w drugiej rundzie podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
W pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC Fight Night w Las Vegas Yadong Song (18-5-1) pokonał Julio Arce (17-5) przez techniczny nokaut w rundzie drugiej.
Pierwsza runda walki stała pod znakiem stójkowych szachów. Walczący z odwrotnego ustawienia Arce hasał do boków, szukając prostych, okolicznościowych kombinacji i kopnięć na głowę na ich zakończenie, podczas gdy Yadong polował na kontry oraz pojedyncze zrywy z ostrymi kombinacjami na korpus i głowę. Obaj zanotowali kilka dobrych uderzeń, choć wydawało się, że autorem tych mocniejszych był Chińczyk.

Do drugiej rundy Kolumbijczyk wyszedł z agresywniejszym nastawieniem. Świetnie hasał do boków, unikając kombinacji Yadonga. Wszystko jednak do czasu, bo z jednej z wymian, w której spróbował nie oddać pola, Arce zainkasował łokieć, który delikatnie nim wstrząsnął.Chwilę potem Kolumbijczyk poszukał ciosów, ale Chińczyk zdzielił go soczystym kopnięciem na głowę. Arce zamarł na chwilę w bezruchu, cofając się później przed szarżą Songa. Chińczyk dopadł go na siatce, rozpuszczając ostre sierpy. Jeden z nich wszedł czysto i Arce runął na deski, a sędzia przerwał zawody.

Song Yadong odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu i pierwsze przed czasem od ponad dwóch lat. Z kolei Julio Arce od 2018 roku kontynuuje przeplatanie zwycięstw z porażkami.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply