KSWPolskie MMA

(VIDEO) Kontrowersyjne kolano?! Albert Odzimkowski ubił Tommy’ego Quinna!

Albert Odzimkowski uratował się przed zwolnieniem z KSW, nokautując w pierwszej rundzie Tommuy’ego Quinna – ale nie obyło się bez kontrowersji.

Albert Odzimkowski (12-6) przerwał czarną serię trzech porażek, pokonując podczas gali KSW 68 Tommy’ego Quinna (8-6) – tyle że doszło do tego w kontrowersyjnych okolicznościach.

Obaj zawodnicy rozpoczęli spokojnie, nigdzie się nie spiesząc. W kilku wymianach Polak zaprezentował się lepiej, dosięgając Irlandczyka kilkoma sierpami. Quinn odpłacił rywalowi ciosami na rozerwanie klinczu. Irlandczyk trafił soczyście w kontrze na kopnięcie.

Nasz zawodnik przechwycił kopnięcie Irlandczyka, kładąc go na plecach. Quinn zdzielił Polaka serią ostrych łokci, ale ten przedarł się do półgardy.

Quinn stara się wrócić na nogi i w końcu dopiął swego, zrzucając z siebie Odzimkowskiego. Gdy jednak się podnosił, radomianin potraktował go kolanami na głowę – wydawało się, że nieprzepisowymi, ale… Quinn wylądował na deskach, podczas gdy sędzia zawahał się. Albert zarzucił rywala kanonadą uderzeń, zmuszając sędziego do przerwania zawodów.

Złoty odniósł tym samym pierwsze zwycięstwo pod sztandarem KSW, ratując się przed zwolnieniem po serii trzech porażek.

Jak jednak poinformowali organizatorzy, końcowa sekwencja będzie poddana analizie.