UFC

(VIDEO) Khabib Nurmagomedov zachwycony występem Mateusza Gamrota: „Chcę obejrzeć kolejne pięć rund!”

Uznawany przez wielu za najlepszego lekkiego w historii Khabib Nurmagomedov był pod wielkim wrażeniem zwycięstwa Mateusza Gamrota z Armanem Tsarukyanem w daniu głównym gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Były niepokonany mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov pojawił się w sobotni wieczór w UFC APEX w Las Vegas, gdzie najpierw stanął w narożniku swojego kompana Umara Nurmagomedova, który zdominował zapaśniczo Nate’a Manessa, a potem z pierwszego rzędu trybun oglądał walkę wieczoru pomiędzy Mateuszem Gamrotem i Armanem Tsarukyanem.
Polsko-ormiański pojedynek okazał się fantastycznym widowiskiem, przede wszystkim w aspektach zapaśniczych. Gamer zaliczył na przestrzeni 25 minut łącznie sześć obaleń – Ormianin jedno – co zaprocentowało zwycięstwem w stosunku 3 x 48-47.

Przyglądający się wszystkiemu z boku Dagestański Orzeł był zachwycony. Gdy Bruce Buffer odczytał werdykt przyznający Polakowi zwycięstwo, ten zwrócił się w stronę Dagestańczyka. Interakcja ta między Mateuszem i Khabibem nie pozostawiła wątpliwości – Dagestańczyk był pod wrażeniem występu naszego reprezentanta.– Wielki szacunek dla twojego teamu – krzyknął do Khabiba Mateusz.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Obaj spotkali się także, gdy Polak opuścił oktagon.

Na tym jednak nie koniec, bo zachwycony zapaśniczym koncertem, jaki bohaterowie walki wieczoru dali w oktagonie, Dagestańczyk opublikował też wymowny wpis w mediach społecznościowych.
– Chcę obejrzeć kolejne pięć rund – napisał Dagestańczyk. – Co za wspaniała walka, wow! Wspaniałe zestawienie, Seanie Shelby.

Khabib Nurmagomedov zna dobrze Armana Tsarukyana, bo ten w swoim debiucie w UFC rywalizował z Islamem Makhachevem. Również tamten pojedynek był świetnym widowiskiem zapaśniczym. Makhachev wygrał wówczas jednogłośną decyzją sędziowską.

Wiktoria z Armanem Tsarukyanem jest dla Mateusza Gamrota czwartą z rzędu. Polak uczynił tym samym ważny krok w kierunku dołączenia do rozgrywki o najwyższe laury w kategorii lekkiej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Aktualizacja: Mateusz Gamrot zdradził, co mówił do niego Khabib Nurmagomedov. Szczegóły tutaj.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button