UFC

(VIDEO) Jak po zderzeniu z ciężarówką! 22 szwy Michaela Chandlera po walce z Justinem Gaethje!

Po wyniszczającym starciu z Justinem Gaethje podczas nowojorskiej gali UFC 268 Michaelowi Chandlerowi założono aż 22 szwy.
W drodze do zeszłotygodniowej gali UFC 268 w Nowym Jorku Michael Chandler zapowiadał wojnę z Justinem Gaethje – i danego słowa dotrzymał.

Rzecz jednak w tym, że wojna ta była długimi fragmentami mocno jednostronna. Iron miał co prawda swoje momenty w pierwszej rundzie, ale z czasem stery walki wyraźnie przejął w swoje ręce Highlight, mocno rozbijając rywala.
Chandler pokazał co prawda nieprawdopodobny charakter, ogromne serce do walki i nadludzką wręcz odporność, ale skończył pojedynek z tarczą, przegrywając jednogłośną decyzją sędziowską.

Po wszystkim obaj zawodnicy zostali przewiezieni do szpitala, choć… Gaethje nie do końca rozumiał dlaczego, bo czuł się dobrze i żadnych oględzin nie potrzebował. Jak najbardziej potrzebował ich natomiast okrutnie porozbijany Chandler.

Na światło dzienne wyszło właśnie nagranie, na którym były dwukrotny mistrz Bellatora jest zszywany przez medyków. Łącznie założono mu aż dwadzieścia dwa szwy!
Do akcji 35-latek prędko nie wróci. Wskazuje też na to zresztą wyzwanie, jakie rzucił Conorowi McGregorowi, którego również czeka jeszcze co najmniej półroczny rozbrat z oktagonem po złamaniu nogi, jakiego nabawił się w przegranej trylogii z Dustinem Poirierem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button