Bez kategoriiKSWPolskie MMA

(VIDEO) Jak Israel Adesanya! Maciej Kazieczko szlifował technikę, którą usadził Wilsona Varelę!

Maciej Kazieczko podzielił się nagraniem, na którym przed walką z Wilsonem Varelą trenował akcję, jaką później posłał Francuza na deski.
Przed starciem z Jose Aldo w 2015 roku Conor McGregor szlifował w szatni swoją firmową akcję – kontrujący lewy. I właśnie tą techniką ustrzelił wtedy w 13 ledwie sekund Brazylijczyka, rozsiadając się na mistrzowskim tronie. W przestrzeni medialnej zaroiło się wówczas od nagrań jak poniżej.

Podobnie rzecz się miała, gdy cztery lata później Jorge Masvidal latającym kolanem znokautował w 7 sekund Bena Askrena. Rozstrzygającą tę akcję również trenował w drodze do walki, vide poniższe nagranie.
Gdy w marcu 2020 roku Gilbert Burns soczystym lewym sierpowym w kontrze znokautował Demiana Maię, również po walce podzielił się nagraniami, na których w szatni szlifuje tę właśnie technikę.

Okazuje się, że podobnie rzecz się miała tydzień temu podczas gali KSW 69 w Warszawie. Maciej Kazieczko uddostępnił bowiem w mediach społecznościowych nagraniem, na którym wspólnie z Marcinem Bilmanem trenuje akcję, którą po raz pierwszy usadził na deskach Wilsona Varelę – szybki prawy wyprowadzany natychmiast po kopnięciu na głowę.

– Trening czyni mistrza – napisał Maciej. – Dziękuję Marcinowi Bilmanowi za piękną akcję. Weszło idealnie. Mamy w zanadrzu jeszcze kilka takich numerów.

Maciej Kazieczko ostatecznie znokautował Francuza w drugiej rundzie zawodów, powracając na zwycięskie tory po zeszłorocznej porażce z Marianem Ziółkowskim w starciu o mistrzostwo wagi lekkiej.Co ciekawe, swego czasu w bliźniaczo podobny sposób na deski posłał Dereka Brunsona mistrz wagi średniej UFC Israel Adesanya, który zresztą gustuje w tego rodzaju ciosach wyprowadzanych zanim kopiąca noga wraca na miejsce.

Kiedy Maciej Kazieczko powróci do klatki KSW i kto będzie jego przeciwnikiem? Tego póki co nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że sklasyfikowany na 4. miejscu w rankingu wagi lekkiej zawodnik mierzy w powrót do gry o najwyższe laury.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button