(VIDEO) Figueiredo odepchnął Moreno – staredowny przed UFC 263

Bohaterowie trzech najważniejszych walk sobotniej gali UFC 263 zmierzyli się wzrokiem.

Po zakończeniu konferencji prasowej, która odbyła się w czwartek w Glendale przed sobotnią galą UFC 263 – bohaterowie trzech najważniejszych walk spotkali się oko w oko.
Najpierw naprzeciwko siebie stanęli Nate Diaz – który na wszystkie zadane mu pytania podczas konferencji prasowej odpowiadał lakonicznie, pozwalając, aby Israel Adesanya i Marvinv Vettori wściekle na siebie ujadali – oraz Leon Edwards, który cieszył się zdecydowanie najmniejszym zainteresowaniem wśród dziennikarzy.
Spotkanie Stockton z Birmingham przebiegło w spokojnej atmosferze.

Następnie wzrokiem zmierzyli się mistrz wagi muszej Deiveson Figueiredo oraz Brandon Moreno, którzy wdali się wcześniej w kilka słownych wymian.

Brazylijski mistrz w pewnym momencie nie zdzierżył, odpychając meksykańskiego pretendenta. Moreno skwitował to szerokim uśmiechem.

Najintensywniej było podczas spotkania oko w oko Israela Adesanyi z Marvinem Vettorim, którzy przez kilka minut okrutnie sobie złorzeczyli, przekrzykując się jak opętani.Nigeryjczyk postanowił wyjść do staredownu bez koszulki, w pełnej krasie prezentując zwisającą prawą pierś, która zresztą była obiektem ataku werbalnego Włocha przez całą niemal konferencję.

Obyło się bez rękoczynów.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Całą konferencja prasowa poniżej.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply