KSWPolskie MMA

(VIDEO) Co za nokaut! Gracjan Szadziński ciężko znokautowany przez Valeriu Mirceę!

Valeriu Mircea popisał się srogim nokautem w starciu z Gracjanem Szadzińskim na KSW 76.

Valeriu Mircea (27-8-1) ciężko znokautował Gracjana Szadzińskiego (9-5) w pierwszej rundzie walki podczas gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim.

Obaj zawodnicy rozpoczęli spokojnie, szachując się kiwkami, przyruchami. Swoją ofensywę ograniczali do pojedynczych kopnięć z zachowaniem odpowiedzialności w defensywie.

W końcu stargardzianin odpalił soczysty lowking, ale… Nie zachował czujności w defensywie! Mircea ściął go z nóg potężnym prawym sierpem w kombinacji z lewym!

Polak natychmiast zebrał się na nogi, ale w drodze tamże zainkasował kolejne prawe na szczękę. Zdołał jednak przenieść walkę do stójki.

Czując jednak krew, Mołdawianin ruszył na naszego zawodnika. Ponownie zaatakował kombinację lewego i prawego sierpowych, znów trafiając czysto! Szadziński ustał co prawda na nogach, ale gdy Mircea doskoczył z kolejną bliźniaczo podobną kombinacją, ponownie trafiając czysto, Polak runął na deski jak długi! Dzieła zniszczenia Mołdawianin dopełnił potężnym prawym.

Valeriu Mircea powrócił tym samym na zwycięskie tory po przegranym debiucie z Romanem Szymańskim, którego zresztą w wywiadzie w klatce wyzwał do rewanżu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button