Trening MMAUFC

(VIDEO) Chciał się wybić na byłym mistrzu? TJ Dillashaw inkasuje obrotowego backfista na sparingu!

Na światło dzienne wyszło nagranie, na którym sposobiący się do powrotu po ponad 2-letniej przerwie TJ Dillashaw inkasuje kilka ślicznych uderzeń.

Do walki o złoto wadze muszej z Henrym Cejudo podchodził na początku 2019 roku jako mistrz 135 funtów i jeden z najlepszych zawodników na świecie bez podziału na kategorie wagowe. Nie ukrywał, że jego celem jest numer jeden P4P.
Jednak TJ Dillashaw, bo o nim oczywiście mowa, pojedynku z Posłańcem miło wspominał nie będzie. Przegrał bowiem przez nokaut w ledwie 32 sekundy. Jego marzenia o podwójnym mistrzostwie legły w gruzach.

Najgorsze było jednak dopiero przed Killashawem. Kilka tygodni później wyszło bowiem na jaw, że do walki z Cejudo podszedł na dopingu. W jego organizmie wykryto Erytropoetynę. Amerykańska Agencja Antydopingowa (USADA) wymierzyła mu najdotkliwszą dostępną karę – dwa lata zawieszenia.

Wydawało się, że po takim ciosie Amerykanin już się nie podniesie.Jednak odsłużywszy karę 2-letniego zawieszenia, liczący sobie dziś 35 wiosen TJ Dillashaw broni nie składa i haruje jak zły, aby odzyskać utracony tron 135 funtów. W mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej migawek z treningów i sparingów Amerykanina.

Sporym echem odbiło się kilkudziesięciosekundowe nagranie ze sparingu z byłym mistrzem wagi koguciej, jakie opublikował w piątek niejaki Diego Paez, zawodnik Muay Thai, który sposobi się do przejścia do formuły MMA. Goszcząc w klubie Classic Fight Team w Fountain Valley w Kalifornii, TJ Dillashaw wziął się z nim za bary…

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Nagranie jest przycięte do najciekawszych prawdopodobnie fragmentów – i co ciekawe, nie brakuje takich, w których Dillashaw nie radzi sobie najlepiej. Inkasuje mianowicie sporo niskich kopnięć, jego próba zapaśnicza jest świetnie zatrzymana, a w jednej z akcji Paez traktuje go fantastycznym obrotowym backfistem, kompletnie go zaskakując.

Paez opublikował też jednak kilka dobrych akcji Dillashawa – ładny lewy sierpowy, podbródek czy kontrę prawym sierpem.
Nie brak natomiast opinii, że Diego nie zachował się szczególnie szlachetnie, publikując nagranie z doborem takich właśnie akcji. Poniżej ten właśnie film.

https://twitter.com/MessiahMma/status/1357551106918780928?s=20

Nie wiadomo póki co, kiedy TJ Dillashaw powróci do oktagonu i kto będzie jego przeciwnikiem. Killashaw ie ukrywa natomiast, że liczy na natychmiastową walkę o tytuł mistrzowski ze zwycięzcą zaplanowanego na 14 lutego pojedynku pomiędzy dzierżącym pas Petrem Yanem i Aljamainem Sterlingiem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button