KSWPolskie MMA

(VIDEO) Latające kolano i srogie bomby! Borys Mańkowski ciężko znokautowany przez Valeriu Mirceę!

Kapitalnie usposobiony Valeriu Mircea (28-8-1) odniósł niezwykle cenne zwycięstwo, podczas gali KSW 78 w Szczecinie nokautując w pierwszej rundzie mocno faworyzowanego Borysa Mańkowskiego (22-11-1).
Borys wywarł presję od pierwszych sekund walki. Mołdawianin czaił się na kontry. Straszył kiwkami, przyruchami. Mircea odpalił kontrę prawym na prosty Mańkowskiego, ale nie trafił czysto. Polak cały czas wywierał presję. Ładny prosty w wykonaniu Mircei. Mołdawianin bardzo niebezpieczny w wymianach. Dobrze uszedł przed szarżą Borysa.

Nie pierwszy dobry lowking w wykonaniu Valeriu. Borys odpowiedział jednak ładnymi ciosami na korpus. Mańkowski ładnie zblokował niskie kopnięcie. Polak cały czas był stroną atakującą. Mircea przedarł się krosem przez gardę Mańkowskiego. Diabeł Tasmański chętnie rozpuszczał sierpy. Krótki fragment klinczerski… I wracamy na środek klatki.
Mircea dobrze orbitował, unikając ciosów Mańkowskiego. Grzmotnął Polaka śliczna kontrą sierpem na odejściu. Borys z czasem odpowiedział ładnym krosem, ale Mołdawianin nie stracił rezonu. Kontrolował tempo walki, neutralizując agresywne nastawienie Polaka.

Mircea zaatakował latającym kolanem na głowę po przekroku, podczas gdy Polak niefortunnie został na miejscu, szukając kontry lewym sierpem! Mołdawianin trafił! Mańkowski zatoczył się do tyłu… Próbował szybko wracać na nogi, ale Valeriu dopadł go natychmiast i zdzielił dwoma soczystymi, precyzyjnymi uderzeniami, wysyłając Diabła Tasmańskiego do Krainy Morfeusza!https://twitter.com/BurnerThewitch/status/1616900504256413698?s=20&t=M4EoklE7iZQrYeMGNG2Ofg

Borys Mańkowski doznał tym samym pierwszej porażki przez nokaut od sześciu lat – i pierwszej w karierze, w której stracił przytomność. Była to też dla niego trzecia kolejna przegrana.

Valeriu Mircea może pochwalić się bilansem 2-1 w KSW. Dwie ostatnie walki wygrał przez nokauty w pierwszych rundach. Mołdawianin nie ukrywa, że mierzy w tytuł mistrzowski kategorii lekkiej.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button