UFC

(VIDEO) 3 knockdowny, w tym jeden podwójny! Szalona walka w Nowym Jorku! Trizano ubił Choia!

Niesamowite, pełne knockdownów widowisko sprezentowali fanom w MSG Mike Trizano i Seung Woo Choi.
Mike Trizano (10-3) i Seung Woo Choi (10-6) dali szaloną walkę podczas gali UFC 281 w Nowym Jorku, zakończoną zwycięstwem przez nokaut tego pierwszego.
Od początku zawodów obaj polowali na soczyste lewe sierpowe. Już w jednej z pierwszych wymian zafundowali sobie… podwójny knockdown!

Gdy walka wróciła na nogi, ostrych wymian nie brakowało. Amerykanin w jednej z nich posłał Koreańczyka na deski, ale nie zdołał go dobić.

Z czasem sytuacja się odwróciła i to Choi okrutnie zachwiał Trizano, ruszając następnie do huraganowych ataków. Amerykanin wziął jednak nogi za pas i zażegnał niebezpieczeństwo. W końcówce rundy raz jeszcze Trizano ściął rywala z nóg lewym sierpem, tym razem naruszając go naprawdę mocno. Dzieła zniszczenia dopełnił uderzeniami z góry.Amerykanin powrócił w ten sposób na zwycięskie tory po dwóch z rzędu porażkach, najprawdopodobniej ratując się przed zwolnieniem.

Dla Koreańczyka z Południa była to natomiast trzecia z rzędu przegrana, która stawia pod znakiem zapytania jego dalszą karierę w UFC.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button