Venum nowym partnerem odzieżowym UFC

Warta $70 milionów 6-letnia umowa z UFC z Reebokiem dobiega końca – nowym partnerem amerykańskiego giganta będzie Venum.

Firma Venum będzie nowym partnerem odzieżowym organizacji UFC, co ogłoszono w oficjalnej informacji prasowej.

Umowa UFC z Reebokiem dobiega końca na początku przyszłego roku – i wtedy do gry wkroczy Venum.

Pierwsze stroje zaprojektowane przez nowego partnera odzieżowego ujrzą światło dzienne w kwietniu przyszłego roku. Natomiast do końca 2021 roku zawodnicy nadal będą korzystać z obuwi Reeboka.
Nie wiadomo póki co, jak nowa umowa wpłynie na portfele zawodników, którzy otrzymywali od Reeboka dodatkowe pieniądze – zdaniem wielu: zbyt niskie – uzależnione od ilości stoczonych w oktagonie walk.

Jednak przedstawiciel UFC Lawrence Epstein powiedział w Abu Zabi, że zawodnicy skorzystają na nowym partnerstwie także pod względem finansowym. Szczegółów póki co brak.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Chciałem podać rękę, powiedział mi: spie*dalaj” – Okniński porównał zachowanie po walce Pudzianowskiego i Janikowskiego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply