Vadim Nemkov przed najtrudniejszym testem w karierze – zmierzy się z byłym mistrzem podczas gali Bellator w Izraelu

Utalentowany Vadim Nemkov sanie do największego wyzwania w karierze, podczas gali Bellator w Izraelu krzyżując pięści z Philem Davisem.

Pojedynek w kategorii półciężkiej pomiędzy byłym mistrzem Philem Davisem (19-4) i protegowanym Fedora Emelianenki, Vadimem Nemkovem (9-2) został dodany do gali Bellatora w Izraelu, która odbędzie się 15 listopada.

O zestawieniu doniósł nieoficjalnie portal MMAJunkie.com.
32-letni Amerykanin od czasu utraty złota na rzecz Ryana Badera w marcu zeszłego roku wygrał dwa pojedynki. Najpierw wypunktował Leo Leite, by następnie podczas majowej gali Bellator 200 znokautować Lintona Vassella.

Z kolei 26-letni Rosjanin znajduje się na fali czterech zwycięstw, w tym dwóch pod sztandarem Bellatora. W debiucie ubił Philipe Linsa, by podczas lutowej gali Bellator 194 zakopać lowkingami Liama McGeary’ego.

Walką wieczoru gali w Tel Awiwie będzie pojedynek o pas mistrzowski kategorii piórkowej pomiędzy Patricio Freire (27-4) i Emmanuelem Sanchezem (17-3).

*****

Dana White: „Nie wiem, czy GSP jeszcze kiedykolwiek będzie walczył”

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply