„Uzmysłowię ci, jaka przepaść dzieli KSW od Oktagon MMA” – Roman Szymański rzuca wyzwanie Mateuszowi Legierskiemu

Roman Szymański chce powitać w szeregach KSW Mateusza Legierskiego – mistrza wagi lekkiej organizacji Oktagon MMA.

Zakontraktowany przed kilkoma dniami przez KSW mistrz kategorii lekkiej organizacji Oktagon MMA Mateusz Legierski zdradził w najnowszej odsłonie magazynu Koloseum, że chętnie w debiucie sprawdziłby się z tymczasowym mistrzem Normanem Parkiem – zestawionym już jednak do trylogii z Mateuszem Gamrotem.

Wypowiedzi te nie uszły uwadze klubowego koledze Gamera z Czerwonego Smoka Romanowi Szymańskiemu, który… wyzwał młodziana do walki!

(pisownia oryginalna)

Widzę, że wszyscy cię ładnie przywitali Mateusz „Dynamit” Legierski, przyjąłeś gratulacje i nawet już przymierzasz też pas mistrzowskiego w kategorii lekkiej, a ja z chęcią uzmysłowię ci jaka przepaść dzieli KSW od OKTAGON MMA!
Roman Szymański przeplata ostatnimi czasy zwycięstwa z porażkami. W listopadzie ubiegłego roku efektownie wypunktował Milosa Janicicia, powracajac na zwycięskie tory po potażce z Salahdinem Parnasse w starciu o tymczasowy pas mistrzowski wagi piórkowej.

Rywalizujący na zawodowej scenie od niespełna dwóch lat Mateusz Legierski wygrał wszystkie sześć walk, jakie dotychczas stoczył, w tym pięć przed czasem. W lutym tego roku niejednogłośnie wypunktował Miroslava Strbaka, sięgając po złoto Oktagon MMA.

Najbliższa gala KSWKSW 53 – odbędzie się 11 lipca.
Czy Mateusz Legierski będzie zainteresowany zestawieniem z Romanem Szymańskim? Czy będą nim zainteresowani organizatorzy? Tego pewnie dowiemy się w najbliższym czasie. Póki co ogłoszono dwie walki na wspomnianą galę KSW 53 – Mateusza Gamrota z Normanem Parkiem oraz Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Justin Gaethje 2.0 – największe zagrożenie dla Khabiba Nurmagomedova?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply