UFC

„Uwielbiam go oglądać!” – Jamahal Hill zachwycony podejściem do walki Michała Oleksiejczuka

Nie poskąpił komplementów Michałowi Oleksiejczukowi bohater sobotniej gali UFC Fight Night Jamahal Hill.
Nie milkną echa sobotniej wiktorii Michała Oleksiejczuka z Samem Alveyem. Debiutujący w kategorii średniej Polak podczas gali UFC Fight Night w niespełna dwie minuty zdemolował Amerykanina, ustanawiając przy okazji kilka nadwiślańskich rekordów w oktagonie UFC.

Zaraz po walce z uznaniem o występie Husarza wypowiedział się między innymi ostatni zawodnik, który pokonał Polaka, Dustin Jacoby.
W środę starcie Michała Oleksiejczuka z Samem Alveyem obejrzał natomiast… główny bohater tamtejszej gali Jamahal Hill. Sweet Dreams był zachwycony.

– Z pewnym poślizgiem, ale muszę przyznać, że uwielbiam oglądać walki Oleksiejczuka – napisał Amerykanin. – Koleś jest wulkanem energii!!! Nadrabiam właśnie walki, których nie widziałem i jasny gwint!!!

W daniu głównym sobotniej gali Jamahal Hill po wyniszczającym boju ubił w czwartej rundzie Thiago Santosa, odnosząc trzecie zwycięstwo z rzędu i tym samym włączając się do rozgrywki o najwyższe cele w kategorii półciężkiej. W kolejnym starciu Amerykanin chciałby skrzyżować rękawice z mistrzem Jirim Prochazką lub też byłym czempionem Janem Błachowiczem.Obaj zawodnicy – Oleksiejczuk i Hill – wymienili się też uprzejmościami na Instatram Stories, gdzie Polak podziękował Amerykaninowi, a ten życzył mu dalszych sukcesów.
Michał Oleksiejczuk celuje w powrót do oktagonu jeszcze w tym roku – i to raczej prędzej niż później, bo nie chce zmarnować wypracowanej w ostatnich miesiącach formy oraz faktu, że z walki z Samem Alveyem wyszedł bez żadnych urazów.

Reprezentant Ankosu MMA celował pierwotnie w starcie z Uriahem Hallem, ale ten w środę niespodziewanie ogłosił przejście na sportową emeryturę.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button