UFC

„Jeden z najtwardszych wojowników, z jakimi walczyłem!” – były rywal pod wrażeniem występu Michała Oleksiejczuka! Głos zabrali też Aljamain Sterling, Alan Jouban i inni!

Zawodnicy UFC skomentowali wiktorię Michała Oleksiejczuka z Samem Alveyem podczas sobotniej gali UFC FN w Las Vegas.
Niespełna dwóch minut potrzebował Michał Oleksiejczuk na zdemolowanie Sama Alveya w swoim debiutanckim występie w kategorii średniej. Podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas dowodzony przez trenera Andrzeja Kościelskiego Husarz od pierwszych sekund przypuścił szturm na Amerykanina, dwukrotnie posyłając go na deski – za drugim razem już na dobre.

Wiktoria ta nie uszła uwadze ostatniego przeciwnika Polaka, Dustina Jacoby’ego. Obaj zawodnicy zmierzyli się w marcu, jeszcze gdy Michał występował w wadze półciężkiej. Amerykanin wygrał jednogłośną decyzją, w trzeciej – decydującej – rundzie przez dłuższy czas męcząc naszego zawodnika w klinczu.
– Jeden z najtwardszych wojowników, z jakimi walczyłem! – napisał Jacoby po sobotniej wiktorii Oleksiejczuka. – Gratulacje, Michale Oleksiejczuku! Jesteś ostrym gościem!

Nie tylko jednak Dustin Jacoby zabrał głos na temat walki Husarza z Uśmiechniętym. Poniżej wybrane komentarze innych zawodników.Podczas konferencji prasowej po gali Michał Oleksiejczuk rzucił wyzwanie sklasyfikowanemu na 12. miejscu w rankingu wagi średniej Uriahowi Hallowi. Jamajczyk nie odniósł się jeszcze do wyzwania.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button