UFC wraca do Londynu w lutym 2016

Organizacja UFC powróci do Londynu na początku 2016 roku.

Po prawie dwuletniej przerwie – ostatnią londyńską galą było UFC Fight Night 37 – Gustafsson vs. Manuwa w marcu 2014 roku – Dana White i spółka wracają do Londynu. Kolejna gala z cyklu Fight Night odbędzie się w stolicy Anglii 27 lutego 2016 roku.

Póki co nie znamy jeszcze zawodników, którzy wystąpią w hali The O2, ale wstępnie zainteresowanie wydarzeniem wyrazili Michael Bisping, Brad Pickett oraz Ross Pearson.

Joe Carr, Międzynarodowy Wiceprezydent w UFC, stwierdził:

UFC i MMA odniosły fenomalny sukces i wzrost popularności w Europie w ostatnich latach, w związku z czym Londyn jest dla nas bardzo ważnym rynkiem.

W kilkadziesiąt sekund wyprzedaliśmy halę 3Arena w Dublinie, a na początku roku kilka godzin zajęło sprzedanie wszystkich biletów w SSE Hydro w Glasgow. Wydarzenie w 2016 roku będzie świetną okazją dla fanów, którzy przegapili eventy w tym roku.

Kiedy połączysz fantastyczne wsparcie ze strony kibiców i świetne zaplecze zawodników z Wielkiej Brytanii i Irlandii to trudno przewidzieć coś innego, niż niezapomniane wydarzenie w Londynie, które odbędzie się 27 lutego.

Bilety w sprzedaży dostępne będą od piątku, 4 grudnia 2015 roku, jednak członkowie różnych grup będą mieli dostęp do biletów już od wtorku, 1 grudnia.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply