Typy UFCUFCZapowiedzi gal UFC

Typowanie UFC Vegas: Gamrot vs. Fiziev

Analizy najciekawszych walk i typowanie całej gali UFC Vegas: Gamrot vs. Fiziev, która odbędzie się w Las Vegas.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.
Gala UFC Vegas: Gamrot vs. Fiziev rozpocznie się o godzinie 22:00 czasu polskiego w aplikacji UFC Fight Pass oraz na eFortuna.pl. Transmisja z karty głównej od 1:00 na Polsat Sport, UFC Fight Pass oraz eFortuna.pl. Studio w Polsat Sport rozpocznie się o godzinie 00:00.

Przypominamy, że poszczególne ikony przy przewidywanych rezultatach walk w lekkim uproszczeniu oznaczają:

IkonaOpis
Tylko kataklizm mógłby sprawić, że mój faworyt przegra.
Jestem przekonany do swojego typu, ale nie skreślam całkowicie jego rywala, bo ma narzędzia, by zwyciężyć – choć szanse na to są niewielkie.
Zawodnik, na którego postawiłem powinien to bez większych problemów wygrać, choć jego rywal może stawić spory opór, który może zaprowadzić go nawet do zwycięstwa.
Nie jestem przekonany, bliżej mi, rzecz jasna, do zawodnika, na którego postawiłem, ale jego oponent ma umiejętności, by to wygrać.
Absolutnie nie będę zdziwiony, jeśli wytypowany przeze mnie zawodnik polegnie z kretesem, szalenie wyrównana walka, może pójść w dwie strony.

145 lb: Bryce Mitchell (15-1) vs. Dan Ige (17-6)

Kursy bukmacherskie: Bryce Mitchell vs. Dan Ige 1.44 – 2.79


Bartłomiej Stachura: Bryce Mitchell powraca po dotkliwej porażce z rąk Ilii Topurii, który rozstrzelał go w stójce, a następnie poddał. Rodzi to uzasadnione pytania o jego formę w pierwszej walce po takim laniu.
Jeśli jednak wierzyć samemu Mitchellowi, to do konfrontacji z Gruzinem wychodził w stanie nienadającym się do oktagonowego użytku – a pomimo tego był w stanie El Matadora przewrócić, a nawet potraktować go solidnymi uderzeniami w stójce. Pamiętamy zresztą wszyscy, że posłał przecież na deski Edsona Barbozę. Innymi słowy, zagrożenie zapaśnicze to w stójce nie przelewki!

Dan Ige gigantem zapaśniczym nie jest – przewracali go słabsi i mniej zdeterminowani od Bryce’a Mitchella przeciwnicy. Natomiast w płaszczyźnie stójkowej powinien jednak rozdawać karty. Najprawdopodobniej będzie też szybszy od Michella. Niewątpliwie uderza znacznie mocniej. Pytanie natomiast, czy będzie w stanie utrzymywać walkę w dystansie, stamtąd rozstrzeliwując nacierającego Bryce’a? I tutaj pojawia się problem…

Jeśli bez większych problemów przewraca cię będący na ostatniej prostej kariery Chan Sung Jung, to nie wróży ci to najlepiej na konfrontację z Brycem Mitchellem. Czy Ige może utrzymać walkę w stójce wystarczająco długo, aby porozbijać lub ustrzelić Mitchella? Pewnie tak, choć Bryce jest naprawdę twardy. Za bardziej realny scenariusz uważam jednak taki, w którym wściekle nacierający Mitchell notuje kilka obaleń – walka odbędzie się w małym oktagonie! – przez dłuższy czas kontrolując rywala w parterze.

Zwycięzca: Bryce Mitchell przez decyzję

155 lb: Mateusz Gamrot (22-12) vs. Rafael Fiziev (12-2)

Kursy bukmacherskie: Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev 2.18 – 1.70


Bartłomiej Stachura: do szczegółowej analizy pojedynku zapraszam – tutaj oraz do poniższej wersji video.

Zwycięzca: Mateusz Gamrot przez decyzję

PODSUMOWANIE

WalkaBartek S.
Fiziev - Gamrot
1.70 - 2.18

Gamrot
Mitchell - Ige
1.44 - 2.79

Mitchell
Rodriguez - Gomez
1.27 - 3.47

Rodriguez
Battle - Fletcher
1.52 - 2.40

Battle
Jourdain - Ramos
1.72 - 2.02

Jourdain
Johns - Argueta
2.40 - 1.52

Argueta
Means - Fialho
2.37 - 1.53

Fialho
Malkoun - Brundage
1.16 - 4.69

Malkoun
Collier - Usman
2.18 - 1.62

Collier
Inoue - Goldy
1.30 - 3.27

Inoue
Rendon -Vidal
2.77 - 1.40

Vidal
Ostatnia gala8-1
Łącznie2884-1562
Poprawne64,86 %

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button