Tony Ferguson podpisał kontrakt na walkę z Khabibem Nurmagomedovem

Tony Ferguson doszedł do porozumienia z UFC i podpisał kontrakt na walkę z Khabibem Nurmagomedovem, do której dojdzie w kwietniu w Brooklynie.

Gdy przed dwoma dniami gruchnęła nowina o planach zestawienia pojedynku o pas mistrzowski wagi lekkiej pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Tonym Fergusonem na okoliczność kwietniowej gali UFC w Brooklynie, menadżer Dagestańczyka zaczął wymachiwać podpisanym kontraktem, a El Cucuy zapadł w donośne milczenie, nie było wątpliwości – Amerykanin nadal nie podpisał kontraktu na walkę.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Wszystko to jednak właśnie uległo zmianie, bo uzbrojony w swoich menadżerów z Ballengee Group Ferguson udał się wczoraj na negocjacje do Las Vegas, aby znaleźć porozumienie z Daną Whitem i spółką.

Jak doniósł natomiast portal ESPN.com, misja ta zakończyła się powodzeniem. Rozpędzony serią dwunastu zwycięstw były tymczasowy mistrz podpisał kontrakt na pojedynek z Khabibem Nurmagomedovem.

Obaj zawodnicy byli już w przeszłości zestawiani ze sobą dwukrotnie, ale obaj po dwa razy wycofywali się z walk z powodu problemów zdrowotnych.

Do zapowiedzi walki, jej wstępnej analizy, przewidywanych kursów bukmacherskich oraz wstępnego typu zapraszamy tutaj.
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Wyjdę do każdego z tej listy” – Conor McGregor wskazuje potencjalnych rywali na powrót

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. Konewa

    30 listopada 2019 at 10:21

    Super!!! To teraz trzeba tylko trzymać ich z daleka od włoskich słodyczy i otaczać tylko technologią wireless 😉

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply