KSWPolskie MMA

Tomasz Sarara nie jest już zawodnikiem KSW! Organizatorzy wydali komunikat o zakończeniu kontraktu!

3-walkowa przygoda kickboksera Tomasza Sarary z organizacją KSW dobiegła oficjalnie końca.

Tomasz Sarara nie jest już zawodnikiem KSW. W środę w krótkim komunikacie poinformowała o tym w swoich mediach społecznościowych organizacja.

Krakowianin rozpoczął przygodę z formułą MMA w 2020 roku. W kwietniu roku następnego gruchnęły informacje o podpisaniu przezeń kontaktu z organizacją KSW, pod sztandarem której stoczył łącznie trzy walki.

W debiucie po wyczerpującym boju pokonał Filipa Bradaricia, który wszedł wówczas na zastępstwo. Dwóch następnych walk krakowianin dobrze wspominał jednak nie będzie. W sierpniu 2022 roku uległ przez techniczny nokaut Arkadiuszowi Wrzoskowi, a w kwietniu tego roku w ten sam sposób przegrał z Errolem Zimmermanem.

Miesiąc temu Sarara poinformował o wysoce prawdopodobnym zakończeniu przygody z MMA. Jak przyznał, nie jest to jednak formuła walk dla niego, zwłaszcza że na karku ma swoje lata, a i na nadmiar czasu nie narzeka. Nie wykluczył natomiast powrotu do kickboxingu.

W środę na profilu KSW na Twitterze opublikowano komunikat o zakończeniu współpracy z krakowianinem.

– Organizacja KSW informuje, że z dniem dzisiejszym zakończył się kontrakt KSW z Tomaszem Sararą. Życzymy Tomkowi powodzenia w dalszej sportowej karierze.

Nie wiadomo póki co, czy Tomasz Sarara rzeczywiście spróbuje jeszcze swoich sił w kickboxingu, a jeśli tak – pod jakim sztandarem i naprzeciwko jakiego przeciwnika.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button