KSWPolskie MMA

Tomasz Romanowski chce rewanżu z Pawłem Pawlakiem! Wskazał powody, dla których powinien się on odbyć!

Tomasz Romanowski zaapelował o rewanżowe starcie z Pawłem Pawlakiem, z którym przegrał podczas gali KSW Colosseum II na Stadionie Narodowym.
Z szumnych zapowiedzi Tomasza Romanowskiego przed sobotnią galą KSW Colosseum II na Stadionie Narodowym nic nie wyszło. W walce o mistrzostwo wagi średniej popularny Tommy zmuszony był bowiem uznać wyższość Pawła Pawlaka, ulegając świetnie dysponowanemu rywalowi przez techniczny nokaut w rundzie piątej.

Po porażce, która zakończyła jego serię zwycięstw na pięciu, stargardzianin głowy w piasek jednak nie schował, ani w kącie się nie zaszył. Udzielił obszernego wywiadu w klatce, gratulując nowemu mistrzowi oraz zapowiadając, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
Także w mediach społecznościowych Berserker gruszek w popiele nie zasypiał.

– Życie pisze różne scenariusze – napisał na Instagramie zaraz po gali. – Gratulacje dla Pawła, tego wieczoru był lepszy. Dziękuję organizacji KSW za danie mi szansy wystąpienia na tak spektakularnym przedstawieniu. Dziękuję wam kibice, bo wy też tworzycie te widowisko. PS. Romanowscy dzisiaj w pizdeczkę, ale Michał Materla pokazał klasę, gratulacje bracie. Gratulacje Artur Szpilka, pokazaliście, jak to powinno wyglądać. Ja zostaje na SORze, a wy bawcie się dobrze.

– Albo wysadzasz, albo jesteś wysadzany – dodał w niedzielę. – Tym razem wysadzony. Dziękuję, Paweł, za walkę i pamiętaj, że wrócę po ten pas jak najszybciej. Jeszcze raz dziękuję wam za wiadomości i do zobaczenia. Spokojnej niedzielki.

W poniedziałek natomiast Tomasz Romanowski nieoczekiwanie zaapelował o… rewanżowe starcie z Plastinho!

– Powoli rany się goją – napisał. – Do końca tygodnia robię sobie off, chcę, żeby głowa odpoczęła. Telefon do Wojka Rysiewskiego wykonany o rewanż. Wiem, że wszyscy chcą zobaczyć, patrząc, ile wiadomości od was dostaję. A po drugie sam go chcę, bo proszę o dostanie jeszcze jednej szansy. Wiele osób wie, dlaczego. Dziękuję jeszcze raz wszystkim. On wróci.

Nie wiadomo póki co, czy potencjalnym rewanżem zainteresowany jest też pion decyzyjny KSW. Wiadomo natomiast, że Pawłowi Pawlakowi na pierwszą obronę marzy się starcie z Mamedem Khalidovem. Ten jednak pomimo wcześniejszych deklaracji nie garnie się do takiej konfrontacji.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button