Todd Duffee z nowym kontraktem, wraca na UFC 209

Po półtorarocznej absencji zawodnik kategorii ciężkiej Todd Duffe zapowiada powrót do oktagonu na gali UFC 209.

Gdy Todd Duffee (9-3) wchodzi do oktagonu, sędziowie punktowi są całkowicie zbędni – wszystkie walki, w jakich brał udział, kończyły się nokautami.

Z uwagi na problemy zdrowotne 31-letni obecnie Amerykanin nie był widziany w oktagonie od lipca 2015 roku, gdy padł pod ciosami Franka Mira. Porażka ta przerwała jego serię dwóch szybkich zwycięstw nad Philem De Friesem i Anthonym Hamiltonem.

Todd Duffee ubija Anthony’ego Hamiltona.

Wygląda jednak na to, że przerwa Duffeego dobiega końca i wkrótce ponownie zobaczymy go w akcji usypiającego kolejnego rywala bądź będącego usypianym.

Świetna wiadomość! Wygląda na to, że UFC zdecydowało podpisać ze mną nowa umowę na 4 walki i będę walczył na UFC 209. Pora rozpocząć marsz. Byłoby zabawnie, gdyby Nick Diaz albo Nate pojawili się na karcie, żeby reprezentować 209.

Gala UFC 209 odbędzie się 4 marca w Las Vegas. Póki co nie wiadomo nic o rywalu Amerykanina.