Polskie MMAUFC

„To dla mnie zaszczyt!” – zdjęcie Mateusza Gamrota zawisło na ścianach ATT obok portretu legendy

Miła niespodzianka czekała na Mateusza Gamrota, gdy w sobotę ponownie zawitał w progi American Top Team.

W piątek Mateusz Gamrot wyruszył w podróż do Coconut Creek na Florydzie, aby tam w American Top Team przeprowadzić ostatni etap – prawie miesięczny – przygotowań do trzeciej walki pod sztandarem UFC.
W sobotę Polak zawitał już na miejsce. Okazało się, że w klubie czekała na niego miła niespodzianka, którą Gamer podzielił się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, tamże publikując dwa zdjęcia.
Co na nich widać? Otóż na ścianie klubu zawieszono zdjęcie Mateusza Gamrota celebrującego kwietniowe zwycięstwo przez nokaut ze Scottem Holtzmanem – jego pierwsze pod sztandarem UFC. Do tamtej walki kudowianin przygotowywał się przez aż trzy miesiące właśnie w ATT.

Co ciekawe, fotografię Gamera umieszczono obok zdjęcia z trenerem ATT i byłym mistrzem wagi piórkowej WEC Mike’iem Brownem uchwyconym zaraz po tym, jak w 2008 roku znokautował Urijaha Fabera, rozsiadając się wówczas na tronie.

– To zaszczyt być częścią najlepszego klubu na świecie i znaleźć się na ścianie obok legendarnego Mike’a Browna – napisał obok fotografii Mateusz. – Następna rzecz? Pas mistrzowski w gablocie!

Mateusz Gamrot powróci do oktagonu 17 lipca, podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas witając Jeremy’ego Stephensa z powrotem w kategorii lekkiej, w której zaprawiony w bojach Amerykanina nie występował od ośmiu lat.Na ostatnim etapie przygotowań do walki może liczyć w American Top Team na pomoc takich zawodników jak Dustin Poirier, Jorge Masvidal, Edson Barboza czy Thiago Moises, który zresztą tego samego dnia skrzyżuje rękawice z Islamem Makhachevem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Aktualny bilans trenującego też na co dzień w Czerwonym Smoku Mateusza Gamrota w UFC wynosi 1-1. W zeszłorocznym debiucie przegrał bowiem niejednogłośnie z Guramem Kutateladze.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC FN: Jung vs. Ige – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button