UFC

TJ Dillashaw krytukuje Joe Rogana za stronniczy komentarz

TJ Dillashaw obejrzał walkę z Dominickiem Cruzem i podtrzymuje zdanie, że zasłużył na zwycięstwo, poddając jednocześnie krytyce Joe Rogana.

Dwa dni po gali UFC Fight Night 81, gdy emocje już opadły, były mistrz kategorii koguciej, TJ Dillashaw, zabrał na Instagramie głos na temat swojej przegranej walki z Dominickiem Cruzem.

Jestem tak szczęśliwy, że każdego dnia robię to, co robię i mogę dawać show światu. Kocham bycie zawodnikiem MMA i to, kim się dzięki temu stałem. Lubicie mnie czy nienawidzicie z jakiegokolwiek powodu i myślcie, cokolwiek uważacie za prawdziwe, ale po prostu dziękuję za oglądanie i mam nadzieję, że podobała wam się walka.

Gratulacje dla Cruza za przetrwania wszystkiego, co przeszedł i to, że wyszedł i zawalczył na swoim najwyższym poziomie, szacunek za determinację i umiejętności sportowe. Wiem, że każdy ma prawo do swojej opinii, ale gdy kładłem się spać przez dwie ostatnie noce, nie mogłem zasnąć, myśląc, jak przegrałem tę walkę. Byłem zdumiony. Nie mówię, że to była kradzież, bo wiem, że była to bliska walka i nie obwiniam nikogo innego poza sobą za zostawienie jej taki kurewsko bliskiej. Nie walczyłem najlepiej i na pewno mogłem niektóre rzeczy robić inaczej. W końcu miałem okazję obejrzeć walkę podczas lotu powrotnego i po jej obejrzeniu jestem jeszcze bardziej przekonany, że ją wygrałem! Nawet dwie rundy, które na początku mu oddawałem, były o wiele bliższe, gdy je obejrzałem. Szczerze mówiąc, dałem sobie trzy rundy, choć nie mam problemów ze stwierdzeniem, że wygrałem cztery.

Podopieczny Duane’a Ludwiga rzucił też kilka krytycznych uwag pod adresem komentatora Joe Rogana.

Joe Rogan powinien wrócić i obejrzeć walkę jeszcze raz, żeby usłyszeć jak bardzo był stronniczy w jej komentowaniu. Zgadzam się z tobą, że to była dobra, wyrównana walka, ale sądzę, że wybrałeś Cruza, zanim w ogóle zaczęła się walka.

Na koniec zwrócił się też bezpośrednio do nowego mistrza:

JASNY GWINT, CO ZA WALKA! Lepsza niż ją zapamiętałem i chcę to zrobić znowu. Proszę, Cruz, nie idź na emeryturę i daj mi szansę, aby mógł odzyskać to, co w mojej opinii należy do mnie.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button