RCC Boxing PromotionsRosyjskie MMA

Thiago Silva stoczy kolejną walkę poza KSW

Zaprawiony w bojach brazylijski weteran Thiago Silva powróci do Rosji, gdzie w ramach gali RCC 5 pójdzie na pieści z Ivanem Shtyrkovem.

Mający za sobą udany debiut pod sztandarem KSW Thiago Silva (21-7) następną walkę stoczy poza polskim gigantem. Jak donosi rosyjski portali Tass.ru, podczas zaplanowanej na 15 grudnia w Jekaterynburgu gali RCC 5 Brazylijczyk skrzyżuje rękawice z Ivanem Shtyrkovem (15-0-1).

36-letni brazylijski weteran UFC zadebiutował w szeregach polskiej organizacji podczas październikowej gali KSW 45. Wziąwszy walkę w zastępstwie, pewnie wypunktował Jamesa McSweeneya. Wcześniej ze zmiennym szczęściem wojował pod banderą ACB, wygrywając dwie z czterech stoczonych tam walk.

Z kolei 30-letni Uralski Hulk od początku kariery kroczy od zwycięstwa do zwycięstw – i tylko gospodarski remis z Geronimo dos Santosem przerwał jego serię. Jego ostatnią ofiarą padł Fabio Maldonado, natomiast wcześniej pokonywał też między innymi Marcina Łazarza, Christiana M’Pumbu czy Phila De Friesa.

Podczas tej samej gali dojdzie także do innych interesujących pojedynków. Alexander Emelianenko zmierzy się z Francimarem Barroso, a Denis Goltsov z Geronimo dos Santosem.

*****

Papa Kowboj, meksykański wirtuoz i niepodrabialna Platyna – cztery wnioski po UFC Denver

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button